Home & Living

Wideo: Hubitat to SmartThings na przemian z regionalnym przetwarzaniem i prywatnością

Od jakiegoś czasu cieszę się „niezdecydowanego” kanału YouTube Matta Ferrella, a także przyjemną niespodzianką, jak jego najnowsze wideo było automatyzacją domu.

Tym razem Matt przedstawia podsumowanie fascynującego nowego mądrego systemu domu – wysokości hubitatu. Centrum opracowało wsparcie dla Z-Wave, a także Zigbee, a także zapewnia kompatybilność z szeroką gamą sprzętu…

Poszukałem idealnej platformy Wise House. Coś, co może wypełnić przestrzeń między Z-Wave, Zigbee, a także urządzeniami WIFI Wise House. Coś, co jest platformą agnostyczną, a także może pracować z Google, Amazon i Apple. Coś prostego do wykorzystania, a także wyjątkowo dostosowujące. A także o wiele ważniejsze, system, który mam całkowitą zarządzanie, a także ma moją prywatność, a także dane. Czy ten system istnieje? Nie. Mogę też polować na jednorożca. Czy jest coś, co jest blisko? Rzeczywiście… trochę. Dzisiaj przyjrzę się Hubowi Elevation Hub Hub, które jest szalonym konfigurowalnym centrum domu, które może wypełnić przestrzeń na wiele różnych gadżetów, a także usług. Poza tym jest naprawdę blisko tego mitycznego jednorożca.
Matt Ferrell

Twórcy wyjaśnili to jako „lokalne rozwiązanie” z danymi, a także przetwarzanie automatyzacji w centrum, a nie w chmurze, atrakcyjne będzie „szybkie, godne zaufania i prywatne”.

Hubitat ma pakiet oferowany zarówno dla Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii, który obejmuje Hub Elevation (model C-5) z wewnętrznym radiem Zigbee, USB Radio Stick dla częstotliwości W-Wave w Wielkiej Brytanii/Irlandii (z kablem), kabel przedłużaczy USB, Kabel rozszerzony w Wielkiej Brytanii, Wielka Brytania, Wielka Brytania, Wielka Brytania /Irlandia zasilacza, telewizja kablowa Ethernet, a także indywidualny podręcznik – obecnie 114,95 USD.

Sprawdź poniższy film, aby uzyskać ocenę Matta, a także zobacz te linki, aby uzyskać więcej informacji…

undecidedmf.com: hubitat.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *