Home & Living

Den Automation Reborn As Den Switches

Najczęściej sprawdzona historia w Automated House w zeszłym roku była wprowadzeniem systemu automatyzacji den. Wszystko zakończyło się jednak łzami, gdy Den wszedł do administracji, zanim rok się nie skończył.

Ale teraz wygląda na to, że Den ma wzrosnąć z popiołów wraz z jego aktywami, a także IP, który został uzyskany przez poprzedniego finansisty, który oznacza ponowne uruchomienie awansu, „upewniając się, że obsługiwane są klienci, którzy kupili produkty DEN”.

Oto oświadczenie w całości…

Na dzień 18 lutego 2020 r. Aktywa, a także prawa IP Den Automation Ltd zostały uzyskane przez jednego z największych poprzednich inwestorów z procesem likwidacyjnym. Aktywa, zarówno beton, jak i niematerialne, zostaną przeniesione do Den Switches Ltd, niedawno opracowanej firmy z celem operacji, a także kontynuacji rozwoju produktu z naszego nowego londyńskiego biura.
Jesteśmy zaangażowani w odnawianie usług, a także jak najszybciej ponownie uruchamiać operacje obsługi klienta, z dokładnym uzasadnieniem inżynierii, a także produkcji działań. Upewnienie się, że klienci, którzy kupili produkty Den, są wspierani, a także zadowoleni ze swoich produktów, jest istotnym celem nowej firmy, a także dotrzemy do istniejących klientów, gdy będziemy w stanie zaoferować im wsparcie.
W czasie likwidacji Den Automation Ltd wydał na rynek 5 produktów sprzętowych z wieloma innymi produktami na różnych etapach rozwoju. W opracowywaniu było szereg aplikacji, a także usługi, które zostały uwolnione w produkcji z wieloma innymi (w tym „lokalną” wsparciem integracyjnym, które było znaczącym prośbą). Gdy tylko będziemy w stanie przywrócić zespoły inżynieryjne online, awans wznowi.
Myślimy o wysłuchaniu twoich przemyśleń, a także komentarzy, w tym żądaniach funkcji, a także o jakich produktach, o których możesz myśleć z Den w przyszłości. Skontaktuj się z nami na hello@denswitches.com
Należy pamiętać, że Den Switches Ltd jest nowym podmiotem.
Wszelkie sprawy dotyczące Den Automation Ltd powinny być skierowane do wyznaczonych likwidatorów Wilkin Chapman Company Services Ltd.

denswitches.com

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Wise Light Switch, Sonoff Wi -Fi Touch Wall Light Switchs działa z Alexą, a także Google Home, App Remote …

1378 recenzji

19,99 £

Kup na Amazon

2

Cambani Sonoff Basic, Sonoff Wise Switch, Wise House Remote Manage DIY Sonoff Wifi Switch Moduł …

441 recenzji

64,99 £

Kup na Amazon

3

Cnbingo Wi-Fi Wise Light Switch współpracuje z Alexa/Google Home, Timer, Multi-Way Manage by Wise Life …

420 recenzji

22,38 £Kup na Amazon

4

Cnbingo Wise Push Light Switch, Pracuj z Alexą, Google Home, Wise Life App, Multi-Control, Wi-Fi …

27 recenzji

19,99 £

Kup na Amazon

5

Wise Light Switch, Sonoff Wi -Fi Touch Wall Light Switch działa z Alexą, a także Google Home, [Neutral …

1772 recenzje

17,89 £

Kup na Amazon

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *