Home & Living

Recenzja: TP-Link Kasa Smart WIFI Power Strip z USB

Brytyjska wersja tego popularnego inteligentnego urządzenia z TP-Link niedawno uruchomiła się tutaj i chętnie spróbujemy.

KP303 to Powerstrip z 3 indywidualnie adresowalnymi punktami sieciowymi (maksymalnie całkowite obciążenie 13 amperów), plus 2 zawsze na portach ładowania USB (ogółem 2,4 amps).

Jest też chroniony pod względem wzrostu (poziom T3), więc wykorzystuje pewne zabezpieczenia dla wrażliwej elektroniki przed skokami sieci. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi 2,4 GHz 802.11b/g/n nie wymaga żadnych zastrzeżonych piast do działania, tylko zwykłego routera Wi-Fi.

Mierząc 26 x 6,4 x 3,9 cm i mając kilka o wiele więcej krzywych niż rozszerzenie 3-gang w ogrodzie, jasne jest, że nieco więcej myślenia i designu trafiło do tej jednostki. Z tyłu znajdują się wygodne otwory śrubowe do montażu dla orientacji pionowych, jak i poziomych.

Konfiguracja jest szybka i bezbolesna, korzystając z aplikacji KASA. Podczas gdy każde gniazdo ma własny lokalny przełącznik i odpowiadające mu światło statusowe (diody LED można wyłączyć w ustawieniach), prawdziwym zainteresowaniem jest użycie paska zasilania do automatyzacji domowej.

Harmonogramy, timery i kontrola głosu

Za pomocą aplikacji KASA (Android i iOS) możesz wymienić każde urządzenie i podać mu ikonę.

Następnie możesz ustawić harmonogramy (w tym oparte na wschodzie słońca i zachodu słońca dla Twojej lokalizacji), a także liczniki świateł i urządzeń podłączonych do gniazd.

Inne ekrany obejmują tryb „poza nim” w celu symulacji obłożenia domu, a także licznik czasu wykonawczego, który monitoruje czas, w którym każde podłączone urządzenie jest używane (choć nie zużyta energia).

Integracja

Inteligentne gniazda mogą być zawarte w grupach i scenach w ekosystemie KASA, a także możesz kontrolować swoje urządzenia głosem (za pośrednictwem Alexa i Asystent Google).

Używam naszego centrum Google / Nest Home do testowania urządzenia i działa dobrze i szybko reaguje – „Hej Google, włącz światło sypialni”. Możesz usłyszeć kliknięcie przekaźników podczas ich działania, ale w żadnym wypadku nie jest to głośne.

Ponadto możesz zintegrować inne inteligentne komponenty domowe za pomocą IFTTT i Samsung SmartThings.

Werdykt

Ocena: 4,5 na 5.

Po kilku tygodniach przy łóżku KP303 zweryfikował, aby być szybkim i niezawodnym. Jest też świetną wartością, ołów o wysokiej jakości z trzema inteligentnymi gniazdami i 2 -portową ładowarką USB w nowoczesnej obudowie z dobrze szanowanej marki.

TP-Link KP303 KASA Smart WiFi Power Pasek jest obecnie produktem Amazon Choice.

Dostępne w Amazon

Sprzedaż

7 482 recenzji

TP-Link KASA Wi-Fi Power Pasp 3 z 2 portów USB, współpracuje z Alexa, Google Home i Samsung SmartThings, bezprzewodowe inteligentne gniazdo zdalne wtyczka zegarowe, nie wymagane hub (KP303)

Wiele inteligentnych kontroli – 3 inteligentne gniazda można zarządzać osobno i 2 zawsze na porty USB;
Ochrona przed gwałtownością – wrażliwa elektronika i urządzenia przed nagłymi wzrostami mocy i skokami;
Kompatybilność – działa z Alexą i Asystentem Google w celu kontroli głosu

24,99 £

Weź udział w Amazon

TP-Link.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *