Uncategorized

Zobacz aktorkę Marokańską Patio Shaya Mitchell-Mediterranean

, Shay Mitchell, urodziła się w Mississauga w Ontario, choć sądząc po swoim podwórku, jest całkowicie w domu z Kalifornią na zewnątrz. Najpopularniejsza rozumiana do gry w Emily Fields w całkiem nieco kłamstwach, Shay przeprojektowała ją na zewnątrz przez Donnę Garlough dla AllModern, rodzeństwa Wayfair.ca. Oto podział dokładnie tego, jak para przybiła marokańską metamęzę-mediterraneńską metamorfozę.

Metalowe lampiony przypominające klejnotach zwisają z drzew, a ławka jest bujnie ubrana w duże poduszki. „Podobały mi się wszystkie nowe miejsca do siedzenia, a także bitowe detale, takie jak poduszki na mojej ławce wokół stołu, a także latarnie”, stwierdza Shay.

Świece mogą zostać wciśnięci do obsługi innych zastosowań. Tutaj sukulenty, a także rośliny powietrzne zajmują się rzeźbiarską wysoką jakością, gdy są zamknięte w fasetowanym szkła.

Funkcja końcowa jest naturalnym miejscem gromadzenia. „Podoba mi się krzesła łzy wokół dołu końcowego. To teraz fantastyczny zakątek do czytania lub spędzania czasu wokół ognia – zauważa Shay.

Artfal Sadzarka w świeżym białym cieniu nadaje nawet większy wpływ na drzewo figowe liści skrzyżowania. Kamień kompozytowy sadzarki, a także budynek z włókna szklanego sprawiają, że jest lekkie, a także otwory drenażowe powstrzymują korzenie przed podmokiem.

„Nie miałem wystarczającej liczby miejsc do siedzenia, aby czerpać przyjemność z mojego podwórka z przyjaciółmi, co teraz robię” – stwierdza Shay. W salonie leżakowe krzesła w stylu wiklinowego, a także stylowy czarny parasol wyczarowują basen w egzotycznym miejscu, a wiszące krzesło jest pożądanym akcentem.

„Lubię zdobywać kawałki do mojego domu ze wszystkich moich podróży”, stwierdza Shay. Bezprawny metaliczny ceramiczny stołek ogrodowy, który wydaje się być odkryciem Souka, jest luksusowym punktem centralnym dla mniej.

Zestaw cylindrycznych filigranowych latarni jest dość z dnia na dzień, a także wyglądają wspaniale oświetlone w nocy. Nautical Hurricane Candle ma aktualizację glam z zapleconą goldą liną. Stylowy ręcznik w stylu Hammam może podwoić się jako rzut.

Kosze są pomocne w schronieniu ręczników, a także pomagają zaszczepić dobrze podróżowane na całym świecie akcenty, których szukał Shay, aby zapewnić jej patio o wiele więcej charakteru.

„Shay miała na myśli kilka koncepcji tego obszaru – głównie pragnęła długiego stołu z organicznym, ale współczesnym wyczuciem, a także była w stanie stworzyć egzotyczną, marokańską atmosferę z akcentami. Lubi się bawić, więc było kluczowe dla jej gości w stanie wyprodukować środowisko, ”stwierdza Donna. Syntetyczne krzesła bambusowe z brązowym dopasowaniem do siebie są wygodne na długie przyjęcia obiadowe, a także mogą stać tyle, co żywioły.

Wprowadź światowy charakter na stole ze świecami laserowymi, które są współczesnym wzorem geometrycznym.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *