Home & Living

Homey Reveal v2.0 Plus Homey Pro-Z-Wave, Zigbee, WIFI, BLE, IR, 433 i 868 MHz

UK wprowadza Homey na wiosnę 2017 r. tego roku. Koncepcja inteligentnego centrum domu ze sprzętem do pokładowym dla Z-Wave, Zigbee, WiFi, Ble, IR, 433 i 868 MHz była tak kusząca. Teraz Homey ujawniło 3 nowe aktualizacje.

Po pierwsze, istnieje bezpłatna aktualizacja aplikacji, która jest oferowana wszystkim obecnym właścicielom domu.

Dzisiaj z przyjemnością ujawniamy, że wydaliśmy Homey v2.0, bezpłatną aktualizację oferowaną wszystkim użytkownikom domowym. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy, tak dobrze, ponieważ nie moglibyśmy być o wiele bardziej zachwycone, aby ją wysłać.

Możesz pobrać nową aplikację na get.homey.app i wykorzystać ją do skonfigurowania nowego oprogramowania układowego. Następnie jest nowy sprzęt do samego domowego centrum…

Homey (na początku 2019 r.) To kolejna generacja Homey, wysyłka do klientów już dziś. Wraz z potężnym oprogramowaniem Homey V2.0 jest to najlepsze domowe do codziennego użytku. W porównaniu z poprzednimi poprawkami podjęliśmy decyzję o wyeliminowaniu NFC, a także mikrofonów, ponieważ obie cechy były rzadko wykorzystywane, a te ostatnie nigdy nie spełniały naszych największych standardów wysokiej jakości.

Na koniec istnieje nowa wersja Homey „pro”, która ulepsza procesor z jednego rdzenia do podwójnego rdzenia, a także podwaja RAM do 1 GB…

Dzisiaj ogłaszamy Homey Pro, szybciej stworzony dla użytkownika. Z procesorem podwójnym 1 GHz, a także 1 GB pamięci RAM, osoby mogą teraz ustawić znacznie więcej niż dwa razy większą ilość aplikacji na Homey Pro. To naprawdę niekończąca się automatyzacja domu.

Homey Pro jest oferowany w przedsprzedaży w przedsprzedaży w wysokości 399 € (100 € znacznie więcej niż wspólna wersja), a także zostanie wysłana w lutym. Jednak która wersja jest dla Ciebie idealna? Oto odpowiedź z ich FAQ…

Jako polityka kciuka jedna marka potrzebuje jednej aplikacji. Na przykład, jeśli masz siedem kolorowych świateł Philips, dwie żarówki Ikea Trådfri, a także jeden głośnik Sonos, będziesz wymagać 3 aplikacji. Homey może bezbłędnie trwać między 15, a także 20 aplikacji. Jeśli skonfigurujesz więcej, doświadczenie może być powolne lub niereagujące.

Homey Pro może działać o wiele więcej niż dwa razy w tej ilości, więc co najmniej znacznie więcej niż 40 aplikacji, w zależności od rodzaju używanych aplikacji. Na przykład podstawowa aplikacja do gadżetów Z-Wave wykorzystuje mniej pamięci niż aplikacja bezpieczeństwa domu w pełnym punkcie. Jeśli masz o wiele więcej niż 15 marek urządzeń, możesz pomyśleć o uzyskaniu Homey Pro. Dla wielu użytkowników rutynowy domek jest idealnym wyborem.

145 recenzji

Athom Homey Pro

Szybko zarządzaj całym domem ze smartfonem, Amazon Alexa i Google Home
O wiele mocniejsza wersja Homey może przebiegać ponad 40 różnych aplikacji domowych bez spowolnienia
Spraw, aby gadżety działały bez wysiłku z domowymi przepływami

Weź udział w Amazon

Dostępne w Amazon

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Athom.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest5
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *