Home & Living

Wideo: Big Plex Aktualizacja dla miłośników muzyki

jest nie tylko dostępna praktycznie na dowolnym urządzeniu, zespół nadal rozszerza funkcje serwerów multimediów, a jednocześnie sprawia, że ​​wszystko jest jeszcze bardziej zautomatyzowane.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza szereg nowych ulepszeń dla miłośników muzyki, w tym możliwość tworzenia inteligentnej listy odtwarzania z jednego utworu (mieszanki A LA Genius), automatyczne łączenie i przesyłanie strumieniowe powiązanych teledysków oraz integrację z odciskiem palca Sonic Gracenote dla tych nieuporządkowanych plików .

Dodaliśmy bogatą multi-select, pełny dostęp do edycji takich rzeczy, takich jak numer dysk i utworów oraz możliwość szybkiego usuwania całych albumów lub artystów. Możesz łatwo przenieść utwory między albumami, albumami między artystami oraz albumami scalania i artystami. Funkcje wielu wyborów zostały wysoce wymagane i oczywiście można je użyć do ustawiania gatunków na wielu filmach jednocześnie na przykład. W końcu dodaliśmy również wsparcie wielozadaniowe i dodaliśmy kilka nowych filtrów i rodzajów muzyki (liczba odtwarzania, odtwarzana data, ocena).

Możesz sprawdzić wszystkie szczegóły na temat tego, co jest obsługiwane, na których platformy na blogu Plex i przejść do linku poniżej, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Plex (co jest z tobą!)

plex.tv: nasza konfiguracja małego serwera Plex Mac

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *