Home & Living

Recenzja: Kitsound „Voice One” Alexa Mądry głośnik

Wise Asystenci głosowe są otwarte tak samo, jak producenci trzeciej uroczystości, a także Kitsound właśnie wydali swój nowy mówca „Voice One” we współpracy z Amazon.

Budować

Głos jest przystojny, zdecydowanie o wiele bardziej przyjazny dla wnętrza niż pierwszy gen Amazon Echo. Wyszczony, szary tkanin tkanin został pokryty nano, aby dostarczyć odporną na plamę powierzchnię, która musi skończyć w kuchni, w której teraz mieszka (H278 mm x W130mm x D130mm-1,7 kg)

Organizować coś

System jest konfiguracja z aplikacji Kitsound. Możesz ustawić swój głos jako stereo lub jeśli masz parę, możesz go wybrać na lewą lub idealną kanał.

Voice One ma podwójne mikrofony dalekiego pola dla rozpoznawania głosu Alexa. Oficjalny sprzęt Amazon ma 7 mikrofonów, chociaż nie zauważyliśmy dużej różnicy w użyciu.

Dźwięk światła LED to zarządzanie głośnością podręcznika, a także trzy różne kolory symbolizują tryb urządzenia. Przycisk górny wyłącza mikrofon, podczas gdy przycisk trybu przełącza się między Bluetooth, Wi -Fi, a także Aux.

Jeśli głośność jest ustawiona na poziom 7 lub powyżej głośnika nie będzie w stanie cię usłyszeć (możesz powiedzieć, że jest to sytuacja z logo KS). Tak więc, gdy tak się stanie, dołączono pomocne zdalne zarządzanie modyfikacją.

Dźwięk

Dwukrotnie obserwujący 2,5 ″ kierowcy dostarczają wszechwiazdu dźwięku, zapewniając znacznie więcej 360 ° w swoim pokoju.

Podczas gdy głos nie jest sonosem, oprócz oficjalnego Amazonka używającego o znacznie lepszym dźwięku. Istnieje port refleksowy bas (który rozciąga MIDS o wiele więcej niż niskie), a także 20 -watowe wyjście w porównaniu do zaledwie 5 W dla Echo Amazon.

Oprócz rozpoczęcia ukochanej listy odtwarzania Amazon (lub Spotify wkrótce w aktualizacji), możesz przesyłać strumieniowo muzykę do VO za pomocą Bluetooth (v2.1 + EDR).

Jeśli (lub do momentu) umożliwia to Amazon, to przynajmniej zapewnia osobom Apple Music metodę odtwarzania swoich melodii, choć ograniczona do odmiany 10 m od gadżetu, a także bez kontroli głosu.

Dodatkowo istnieje 3,5 mm gniazdo linii AUX oraz wyjście USB do ładowania urządzeń zewnętrznych.

Multiroom

Możesz połączyć aż 8 jednostek ze sobą do zsynchronizowanego dźwięku wieloosobowego. Ponadto aktualizacja aplikacji w pierwszym kwartale 2018 r. Umożliwi zsynchronizowanie własnych głośników z trzecimi obchodami, takimi jak ten.

Każde zewnętrzne źródło muzyki powiązane z Aux na dowolnym rodzaju głośników może zostać ponownie rozdzielone wszystkim innym w domu za pomocą Wi-Fi 2,4 GHz.

Umiejętności

Jeśli masz już gadżet Alexa, zrozumiesz wszystko o jej umiejętnościach. Można je uwierzyć w aplikacje bitowe dla twojego mądrego systemu głośników, umożliwiając dodanie dodatkowej funkcjonalności.

Na przykład możesz wykorzystać swój głos do zakupu pizzy, zdobycia Ubera lub po prostu ustawić liczniki, a także przypomnienia. Programu może również wykonywać szeroki zakres mądrych zadań domowych, łącząc się z wybitnymi gadżetami, takimi jak gniazdo, kolor Philips, a także inteligentne. Możesz rozpocząć odkurzacz Dyson lub Roomba Robot od polecenia głosowego oprócz interfejsu do usług takich jak IFTTT. Spójrz na zaktualizowaną listę umiejętności tutaj.

Werdykt

Możesz uwierzyć w głos jako mniej kosztowną wersję jego nazwy, Sonos One. Chociaż nie jest tak bassy, ​​jest to fantastyczny multi-sroom, mądry głośnik z szacunkowym dźwiękiem, a także niektóre korzystne dodatkowe funkcje, takie jak Bluetooth, a także ten port USB (sprawdź wideo, a także tabelę funkcji poniżej ).

Z taką nazwą taką jak głos wydaje się, że może być znacznie więcej projektów metody z Kitsound. Poza tym nie możemy się doczekać, aby je wypróbować.

Dostępne w Amazon

138 recenzji

Kitsound Voice One z wbudowaną Alexą, a także Spotify Voice Manage Multi-Sroom Wise głośnik-Gray

Amazon Alexa włączony głośnik, z 20 W mocy do przemyślenia ucha, głos przewyższa wiele innych mądrych głośników z niedawno zaktualizowanym szumem, który wskazuje, że jest nawet o wiele bardziej imponujący
Działa z Amazon Music, Apple Music, Radio Web, a także online z Spotify Voice Control, cała Twoja muzyka oferowana w jednym miejscu
Łączność wieloosobowa za aż ośmiu głosowych głośników, a także wyjście ładowania USB dla urządzeń zewnętrznych

Weź udział w Amazon

kitsound.co.uk

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *