Home & Living

Dodając do naszej kolekcji Butterfly

Czy jestem jedynym, który myśli o wrażeniu Roberta Gouleta Ferella od SNL, ilekroć słyszę słowo natura? Tak? W każdym razie, w niektórych przypadkach odrobina odkrycia malucha zamienia się w dziesięć sekund (za darmo i szybki = mój dżem) i sprawia, że uśmiecham się na tyle, aby chcieć dzielić się towarami, więc oto są. Nazwimy to niewielką piątką aktualizacją w imię „całkowicie naturalnej” zabawy. Jak wielu z was wie, podobnie jak ceramiczne zwierzęta, rzeczy na zewnątrz sprawiają, że moje serce staje się piszka (jestem fanem w ramce oprawionego fana morskiego lub kolekcji znalezisk związanych z natury w słoikach z każdej podróży, którą wybraliśmy ). Więc kiedy Clara i ja bawiliśmy się na zewnątrz i znaleźliśmy motyl spoczywającą na ziemi, było to nietypowe (Clara powiedziała „Pomarańczowa i niebieska część” była jej ulubioną – tak blisko wyglądała).

A potem zdałem sobie sprawę, że Gal nie był już wśród żyjących. Taki smutny!

Ale była zbyt oszałamiająca, by pominąć tam na trawie, więc dokładnie ją zgarnąłem i postanowiłem przynieść ją do środka, abyśmy mogli codziennie rozkoszować się jej urokiem. Pomyślałem o umieszczeniu jej w cieniu, ale mamy już syntetyczną shadowbox z motyla…
Nasze ulubione filmy

… To zrobiliśmy z ulotki motyli na wystawie, na którą poszliśmy (więcej o tym tutaj).

Więc postanowiłem pozwolić jej być tak, jak zamierzała natura, i „zaparkowałem” ją (a może to on?

Tak, po prostu wylądował tam i postanowił spędzać z nami czas w jadalni.

Czy to dziwne? Clara uwielbia patrzeć na „jej motyl” (wie, że możemy machać, ale nie ma dozwolonego pieszczoty).

Zastanawiam się, czy powinniśmy coś zrobić, aby „zachować” motyl przed ostatecznym przekształceniem w kurz czy coś (lub pokrycia się kurzem-choć zastanawiam się, czy od czasu do czasu szybkie wysuszenie włosów zadziałało?). Czy ktoś wie, co robią, robiąc pudełka cieni z prawdziwymi? Czy są spryskane jakimś lakierem? Lub traktowany w inny sposób, aby wyglądały jasno i jak na całe życie? Zastanawiam się, czy mógłbym coś wyśledzić i dać naszą trochę ochronną (i zakurzoną) skorupę? Ooh, czy co z umieszczeniem jednego z naszych szklanych kopuł nad całym shebang (jak widać w tym starym poście Halloween) w celu rozwiązania problemu pyłu?

A ponieważ jest piątek, co robisz w ten weekend? Jakieś zabawne plany? Mamy szaloną, spóźnioną aktualizację jadalni wraz z niektórymi rzeczami w piwnicy w porządku obrad (a także metamorfozę toalety, które planujemy rozwiązać dla babci Johna), więc wrócimy z wieloma tym szczegółami następnym następnym tydzień. Zadowolony w piątek!

PSST- Ogłoszeliśmy zwycięzcę prezentów w tym tygodniu, więc kliknij tutaj, aby sprawdzić, czy to ty.

Więcej wiadomości z młodej miłości domu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *