Home & Living

Pomysł na prezent w ostatniej chwili

Elegancki może być trudny do zakupu: zazwyczaj są bardzo szczególne w kwestii tego, co lubią i, wiele zastraszających, jeszcze bardziej pewnych, czego nie. Poszukiwanie prezentów dla tych niesamowitych par i modnych singli może być wrażeniami do ciągnięcia włosów. Byłem więc podekscytowany, gdy odkryłem książkę Louis Vuitton: 100 Legendary Trunks (2010 Abrams).

Książka jest wypełniona znacznie ponad 800 zdjęć poszukiwanych projektantów, od parowców i herbaty po pnie biblioteczne i zestawy toaletowe, a także opowieści o ich dziełach i spojrzeniu na tajemnice tworzenia bagażnika LV .

Faworyzowany przez wszystkich, od poszukiwaczy przygód po arystokratów, bagażnik LV od dawna jest modnym stwierdzeniem dla osób w ruchu. Nie jestem wielkim fanem wielu logo, ale kiedy te fragmenty rodowicie podróżują do pokoi, wyniki są zazwyczaj efektowne globalne. Poszedłem więc na ich zdjęcia w domach Haute.

W reklamie LV z 1921 r. Stwierdzono: „Pokaż mi swój bagaż, a powiem ci, kim jesteś”. Salon Tommy’ego Hilfigera potwierdza to stwierdzenie. Tommy zawsze był trochę dziki – odważna mieszanka klasycznego, seksownego i męskiego, która w niektórych przypadkach łączy się razem, aw niektórych przypadkach nie.

Oto bardzo podobny utwór, sfotografowany przez Todda Selby’ego w domu rodzinnym Louis Vuitton. Tutaj czyta Stary Świat, wyrafinowany i…. kosztowny.

To jest mój preferowany wygląd. Ułożone i zwieńczone tacą, skórzane akcenty i światowy klimat wprowadzają styl vintage do tej łatwej konfiguracji DIY-coś, co z pewnością docenią twoi eleganccy kumple.

Aby uzyskać znacznie bardziej niedrogie pomysły na prezenty, przeglądaj nasze 15 prezentów poniżej 50 USD.

Kredyty fotograficzne: 1-3. Od Louis Vuitton: 100 legendarnych pni (2010 Abrams) 4. Tommy Hilfiger salon, fchmagazine.com5. Console, The Selby, Photography autorstwa Todda Selby6. Stoliki nocne, Marie Burgos Design

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *