Uncategorized

Godne przedmioty

Och, radości własności domu. To znaczy, jeśli masz stary dom, taki jak mój. Czy jestem szalony, czy też wszystko kosztuje co najmniej 2000 USD w usługach naprawczych, gdy coś trzeba naprawić? Nowa zmywarka? zakupione i zainstalowane za 2000 USD. nowe okno? zakupione i zainstalowane za 2000 USD. Malarz, aby poruszyć szalone dziwne wysokie bity, do których nie możesz się dostać? To idealne – 2000 USD. Idealne, teraz jest to mój komin, a ja nie robię niesamowitej wkładki gazowej ani nic takiego, tylko komin na dachach – części, którą rysujesz na szczycie domu, gdy masz pięć lat. Koszt? Zgadłeś – 2000 $. Och, radość.

Wszystkie te wydatki sprawiają, że jestem zawrotny. Ponadto nie mogę przestać myśleć o wszystkich zabawnych rzeczach, na które mógłbym zamiast tego wydawać te pieniądze, na przykład…

Ta lampa stołowa BOA z niszowego niszowego. 795 USD.

Lub krzesło klubu Beaufort Beaufort i otomana z McKinnon i Harris. 2000 $ plus.

Uwielbiam ten meksykański łóżko z domu L’Aviva, odważnie zabarwiony i haftowany na bawełnianym terenie. Zwłaszcza indygo niebieski. 325 USD.

Lub reprodukcja pracy Ellsworth Kelly z 1951 r. Oprawiony 33-1/2 ”kwadrat, 325 USD.

Hmmm, może za 2000 $, tanią wycieczkę do Nowego Jorku jest już dawno spóźniona?

Aby uzyskać o wiele więcej inspiracji sztuki-wspaniały sposób na wydanie ciężko zarobionych pieniędzy-sprawdź nasz przewodnik po rekomendacjach artystycznych.

Kredyty fotograficzne: 1. Nisza Modern2. McKinnon i Harris3. L’Aviva Home4. Muzeum Sztuki Nowoczesnej

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *