Uncategorized

Wystarczy dodać HDMI HDMI przez IP Service

Wystarczy dodać HDMI HDMI Power Over IP jest teraz oferowany w Wielkiej Brytanii. Ten nowy system „Zmiany gry” przekształca sygnały Hidef w dane pakietowe sugerujące, że można je wysłać na typowy LAN Ethernet. Sprawdź wideo, a także inne zdjęcia po skoku…

„Niewątpliwie jeden z najciekawszych nowych produktów ujawnionych na Cedia 2009 w Atlancie w tym roku HDMI nad IP ma integratorów na całym świecie pod kołnierzem. Jeśli nie byłeś w stanie pójść na konferencję, możesz wyświetlić prezentację YouTube poniżej.

Ekskluzywne dostawcy brytyjskie Connectivityuk.com już umieścił ten produkt w ręce niektórych podekscytowanych integratorów nagradzanych Cedii, którzy chcieli wprowadzić innowacje dzięki swoim krokom-jak dotąd komentarze, a wyniki były niezwykle imponujące. Wszyscy eksperci zgadzają się, HDMI przez IP jest „zmieniające grę”.

Jest o wiele do rozmowy; Trudno zrozumieć, od czego zacząć! HDMI nad IP łączy zakres, a także skalowalność Daily Ethernet LAN Networks w celu dystrybucji wideo Full HD 1080P oraz dźwięku 5.1. Wykorzystując zaawansowane innowacje przetwarzające, strumień danych HDMI jest kodowany, transmitowany przez sieć jako dane pakietu IP, a następnie dekodowane z powrotem do pełnego sygnału 1080p… zupełnie inna innowacja niż konwencjonalne baluns, a także rozszerzające.

Obecnie składający się z dwóch produktów, nadajnik, a także odbiornik, HDMI przez IP może być wdrażane jako usługa punkt-punkt, podobnie jak konwencjonalna para balun, usługa punktu do wielu, takich jak konwencjonalny wzmacniacz dystrybucji lub wiele ekscytujących Usługa wielu do wielu, jak konwencjonalny przełącznik macierzy.

Niezawodność jest również jednym z silnych punktów HDMI w porównaniu z silnymi punktami IP jest jedyną usługą HDMI ponad telewizją telewizji kablowej CAT5, która jest odporna na skoś, odległość, a także rozdzielczości, które nękają wszystkie inne przedłużacze HDMI dostarczające na rynku. HDMI nad IP potrzebuje tylko jednego telewizji kablowej CAT5/6, a także można go działać na dużych 300 metrach bez utraty.

HDMI przez IP jest marzeniem integratora, nie tylko od jego praktycznie nieograniczonego zakresu aplikacji, jednak podobnie od jego prostej integracji z Crestronem, zarządzaj 4, a także całkiem sporo powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania.

Aby wykonać usługę macierzy, wymagany jest obsługiwany przełącznik Ethernet, dzieje się tak, ponieważ HDMI w porównaniu z innowacjami IP wykorzystuje online regionalne sieci regionalne (VLAN) do produkcji kanałów HDMI w sieci. Jednostki odbiorcze w sieci mogą połączyć się z dowolnym rodzajem wybranego VLAN, aby wyświetlić ten konkretny kanał HDMI. Na przykład możesz mieć Sky HD na jednym VLAN, odtwarzaczu Blu-ray na jeszcze jednym VLAN, konsoli HD Games na innym, a także tak dalej. Możliwe jest zarządzanie, do którego VLAN łączy odbiornik, dostosowując konfigurację obsługiwanego przełącznika Ethernet. Można to zrobić za pośrednictwem gadżetu RS-232 lub Ethernet lub po prostu łatwym oknem przeglądarki internetowej.

HDMI przez IP wykorzystuje protokół administracji grupy internetowej (IGMP). Umożliwia to natychmiastową zmianę – absolutnie nie ma rezygnacji z zdjęć. IGMP to samochód, który umożliwia odbiornikowi dołączenie już do programowania transmisji strumienia danych. Kiedy powiesz odbiornikowi modyfikację innej VLAN, natychmiast dołącza on do filmu programistycznego. HDMI przez IP ma pewne korzyści z resuncji w stosunku do konkurencyjnych systemów:

1. Skalowalność-Zasadniczo przełącznik Ethernet będzie miał znacznie więcej niż wystarczającą liczbę portów, aby pasowały do ​​wszystkich jednostek TX, a także jednostki RX potrzebne w konfiguracji, często pozostaną porty zapasowe, szczególnie na przełącznikach 24 lub 48 portów. Jeśli do ich kolekcji potrzebne jest jeszcze jedno źródło HDTV lub HD, można po prostu kupić jeszcze jeden system TX lub RX, a także dodać do sieci. Dzięki konwencjonalnym przełącznikom macierzy kupujesz w element stałego typu, który zasadniczo nie pasuje do aktualizacji lub ekspansji.

2. Wszechstronność – możesz mieszać i dopasować różne ekrany rozdzielczości w sieci bez konieczności obniżania wysokiej jakości źródeł HDMI. Inne usługi macierzy HD zwykle wymagają wejść, aby dopasować rozdzielczość najmniej typowego mianownika. Ponieważ HDMI nad odbiornikami IP ma wbudowaną regulację rozdzielczości, możesz kontynuować, a także ustawić źródła HDMI na ich największą rozdzielczość (1080p, 1080i, 720p itp.). Oznacza to, że możesz zachwycić materiał 1080p na podstawowych ekranach, a także zaoszczędzić trochę pieniędzy, instalując ekrany 720p dla strefy kuchennej lub sypialni dla dzieci.

3. przystępność cenowa – Po porównaniu tradycyjnego przełącznika macierzy HDMI ze wszystkimi gadżetami potrzebnymi do rozpowszechniania sygnału w całym domu, usługa HDMI nad IP zwykle wydaje się o wiele lepszą wartość. Nie wspominając o pogorszeniu zastanowienia, czy długie telewizory kablowe HDMI lub wybredne baluns będą działać z wymaganymi odległościami telewizji kablowej. HDMI przez usługi IP może przedłużyć źródło HDMI znacznie bardziej niż baluns, a także jest zawsze niezawodna, a także konseksualnamiot.

Trudno nie zobaczyć wielkiej perspektywy w HDMI w zakresie technologii IP. To, co można teraz osiągnąć dzięki zadaniom dystrybucji wysokiej rozdzielczości, przekracza wszystkie poprzednie limity. Chcielibyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane uroczystości, aby udać się na stronę www.hdmi-over-ip.co.uk, aby dołączyć do naszej okolicy dyskusyjnej, a także odkryć znacznie więcej o tym, co HDMI nad IP może dla ciebie zrobić. ”

Dostępne w Amazon

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1
PW-DT236 HDMI Extender przez IP 150m/492 stóp 150m transmisja przez CAT5E/6/7/8 Network Cable Supports …
61 recenzji
69,99 £
Kup na Amazon

2
LKV373A 1080P HDMI Extender 365ft /120M w porównaniu z pojedynczą siecią Ethernet CAT5 /CAT6 /CAT7, a także LAN …
39 recenzji
85,99 £
Kup na Amazon

3
HDMI Extender odbiornik jeden do wielu nad IP/TCP 500 stóp/150 m, ponad CAT5E/6/7, transmisja nad …
68 recenzji
69,99 £
Kup na Amazon

Aktualizacja – dołącz do dyskusji na naszych forach tutaj

Justaddpower.com: Wszystkie historie oznaczone jako dystrybucja AV

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *