Home & Living

3 pomysły na renowację łazienki

Dzielni się troskliwe!

Ćwierkać

Udział

Szpilka

Udział

Poczta

Renowacje łazienkowe są popularne wśród właścicieli domów i nie bez powodu. Spędzasz dużo czasu w łazience, przygotowując dzień, a następnie kończysz przed snem. Chcesz przebudowę łazienki, która jest wygodna, oszałamiająca i funkcjonalna. Oto trzy pomysły na remont łazienki:

1. Zaktualizuj wannę i prysznic.
Wanna i prysznic prawdopodobnie będą największym elementem renowacji łazienki. Projektanci pochylali się w kierunku większych pryszniców, a nawet konwersji wanny do prysznictwa. Wyobraź sobie pięknie wyłożony kafelkami, duży prysznic z prysznicem z lasu deszczowego, a nawet wbudowane siedzenie prysznicowe! Przebudowa prysznicowa może zmodernizować Twój dom i dać elegancką, atrakcyjną łazienkę.

Jeśli nie chcesz całkowicie przekształcić wann w prysznic, porozmawiaj z kontrahentem o opcjach kafelków. Dekoracyjna płytka zamiast akrylowego otoczenia może zmienić taką łazienkę w coś naprawdę niesamowitego. Pomogą ci wybrać płytkę, która pasuje do reszty projektu łazienki i budżetu. Znajdź inspirację z tymi po prostu eleganckimi pomysłami na płytki łazienkowe.

2. Wymień krany i oprawy na wersje o wysokiej wydajności.
Nawet jeśli nie jesteś gotowy na pełną przebudowę łazienki, zastąpienie kranów i urządzeń może pomóc w modernizacji przestrzeni. Wybierz krany o niskim przepływie do zlewu, wanny i prysznicowego. Możesz także kupić toaletę o niskim przepływie. Pomoże to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na zużyciu wody każdego miesiąca, ale te opłacalne krany i oprawy mogą zapewnić datowanej łazience mini-facelif.

3. Popraw oświetlenie.
Oświetlenie jest bardzo ważne w łazience – zarówno sztuczne, jak i naturalne. Powinieneś mieć dobre zapalenie zadań wokół próżności, aby pomóc Ci przygotować się rano. Trudno jest założyć makijaż lub golić w złym oświetleniu! Chcesz także wygodne oświetlenie otoczenia, gdy relaksujesz się w łazience.

Naturalne światło może również poprawić przyjemność z przestrzeni. Możesz nie być w stanie dodać ani powiększać okien łazienki z powodów prywatności, ale masz inne opcje. Rozważ zainstalowanie świetliki lub rurki. Rurowe świetliki wymagają minimalnych zakłóceń, można je szybko i łatwo zainstalować i przynieść światło słoneczne do łazienki. Dowiedz się więcej o tych rurowych świetlikach tutaj.

Kliknij, aby znaleźć >>> remonty łazienki w Calgary.

Certyfikowana renowacja jest symbolem uczciwości posiadanej tylko przez najbardziej godne zaufania firmy w zakresie poprawy domu, obsługi, konserwacji. Zwiększa zaufanie konsumentów do Twojej firmy, co daje przewagę nad konkurencją, jednocześnie potwierdzając Cię jako najlepsze.

Więcej niż katalog internetowy, jesteśmy najszybciej rozwijającą się platformą marketingową w Kanadzie w Kanadzie w Kanadzie w Kanadzie w promowaniu i łączeniu najlepszych transakcji, serwisów i firm doskonalenia domów.

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Ćwierkać

Udział

Szpilka

Udział

Poczta

Może Ci się spodobać:

Projektowanie wyróżniającego się pomieszczenia w proszku

Projektowanie wyróżniającego się pomieszczenia w proszku

Pokój proszkowy to jedno miejsce, w którym można się dobrze bawić przy projekcie. Jeśli szukasz zmiany i czujesz się kreatywny, zabawny

Dlaczego teraz jest wspaniały czas na renowację łazienki

Dlaczego teraz jest wspaniały czas na renowację łazienki

Jeśli nie lubisz już środowiska domowego, masz już dość koloru ściany lub sfrustrowany dysfunkcyjnymi

Spłucz te złe pomysły na łazienki w drenaży!

Spłucz te złe pomysły na łazienki w drenaży!

Blog przesłany przez Cleland Contracting Inc. w Calgary Twoja łazienka może być miejscem relaksu i ucieczki po tym L

4 najlepsze wskazówki, które należy rozważyć w renowacji łazienki

4 najlepsze wskazówki, które należy rozważyć w renowacji łazienki

Czy Twoja łazienka potrzebuje liftingu? Jesteś tylko jeden telefon z dala od budowy łazienki swoich marzeń. Ogólny kontr

4 najlepsze wskazówki dotyczące renowacji łazienki

4 najlepsze wskazówki dotyczące renowacji łazienki

Czy Twoja łazienka oferuje odświeżającą ulgę od świata? gdzieś możesz zrelaksować się, zresetować i mieć trochę „ja”

Jak remontować swoją łazienkę, aby uzyskać więcej miejsca

Jak remontować swoją łazienkę, aby uzyskać więcej miejsca

Bez względu na to, jak podchodzisz do renowacji łazienki, wynik końcowy musi najlepiej dla Ciebie. Łazienki są w końcu jednym o

10 najlepszych firm remontowych łazienki w Ottawie

10 najlepszych firm remontowych łazienki w Ottawie

Jeśli chcesz ulepszyć swój dom, łazienka jest wspaniałym miejscem, w którym można zacząć z wielu powodów. Po pierwsze, łazienki są wysokie

Przewodnik po małym budżecie, remontach łazienki o wysokim wpływie

Przewodnik po małym budżecie, remontach łazienki o wysokim wpływie

Wielu właścicieli domów utożsamia „remont” z „drogim”. Jednak nie musi tak być. Możliwe jest aktualizacja

przez Shareaholic

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *