Home & Living

Samsung SmartThings Hub v2.0 oferowany teraz w Wielkiej Brytanii

, ponieważ Samsung uzyskał SmartThings w USA, umieścili moc swojej maszyny reklamowej za marką automatyki domu. Teraz z najnowszą wersją centrum, które wprowadzają do innych krajów, w tym z Wielkiej Brytanii.

Centrum SmartThings to serce twojego mądrego domu. Łączy się bezprzewodowo z licznymi kompatybilnymi mądrymi urządzeniami, umożliwiając monitorowanie, zarządzanie, a także zabezpieczanie domu z dowolnego miejsca.

Oprócz różnorodności urządzeń SmartThings, Hub może zarządzać zestawem od innych producentów, w tym Aeon, Honeywell, LIFX, Philips i Yale.

Oprócz własnego gospodarstwa domowego z bezprzewodowymi czujnikami SmartThings, możesz również zarządzać wieloma połączonymi gadżetami z innych marek z centrum SmartThings, a także aplikacji-wszystkie szybko widoczne dzięki ciągle rozwijającej się listy kompatybilnych produktów.

Ta najnowsza wersja Hub została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej wykorzystać swoją usługę w chmurze, jednocześnie utrzymując wiele decyzji logicznych regionalnych, gdzie ma to większy sens dla niższych opóźnień.

Istnieją aplikacje na Androida, iOS i Windows Phone.

Hub Smarthing jest teraz oferowany za 99 GBP, a także Samsung sprzedaje zestaw startowy w 199 GBP, który pakuje centrum z wieloma czujnikami, a także gniazdkiem elektrycznym. Sprawdź wideo, a także link poniżej.

627 recenzji

Zestaw startowy Samsung SmartThings – biały
Prosta metoda przekształcenia domu w mądry dom
Połącz bezprzewodowo z szeroką gamą mądrych urządzeń
Zautomatyzuj światła, a także zarządzaj temperaturą domu

99,00 £

Kup na Amazon

Samsung.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *