Uncategorized

Tapeta tapety z prezentem dla majsterkowiczów

Ochowuje przestrzenie kolorami i wzorem, jednak może być ogromnym zobowiązaniem. Właśnie tam pojawia się papier pakujący, zapewniając podobny wygląd ułamka kosztów, a także czas instalacji. Jest również łatwe do usunięcia, dzięki czemu jest to idealna szybka naprawa wynajem. Oto, jak wykorzystałem kilka prześcieradeł, aby rozjaśnić ścianę w ciągu jednego popołudnia.

1. Wybierz papier opakowania Wybrałem opakowanie z wspaniałym wzorem Ombré. Kolory wyglądają ręcznie, a także różnorodność odcieni, od rumienia po koral, są trendowe. Ponieważ papier do pakowania jest znacznie tańszy niż tapeta (moja kosztowało około 10 USD za rolkę trzech arkuszy), a także wystawiasz ją z taśmą, nie bój się wybrać silnego motywu lub jasnego koloru. Poszukaj papieru, który jest dostępny w prześcieradłach, a nie na bułce, więc nie musisz martwić się przycinaniem lub rozrywaniem.

2. Zastosuj taśmę przy użyciu dwustronnej taśmy, nałóż długie paski na ścianę, aby wytworzyć granicę o dokładnie takich samych wymiarach co twój papier. Wykorzystaj poziom, a także taśmę pomiarową, aby upewnić się, że linie taśmy są proste, a także odpowiednią długość. Jeśli martwisz się późniejszym usunięciem taśmy, wypróbuj wyjmowane paski kleju do wiszących plakatów.

3. Zawieś papier ostrożnie naciśnij papier pakujący na obramowanie taśmy, upewniając się, że krawędzie się ustawiły. Wygadnij każdy rodzaj pęcherzyków powietrza, a także naciśnij krawędzie w dół, aby zapobiec ich zwijaniu się. Powtórz dla każdego arkusza papieru aż do przykrycia ściany.

Materiały i narzędzia

Kilka arkuszy papieru owijającego, poziomu, taśmy pomiarowej, rolki dwustronnej taśmy

Ombré Wrap, Rifle Paper Co.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *