Uncategorized

Wywiad: Grace Bonney

Członek rodziny nowicjusz w kręgach stylowych, design*twórca blogu Sponge Grace Bonney szybko ustala się jako zaufany zwolennik wielkiego smaku-szczególnie dla zestawu budżetowego. W nawet 10 artykułach na blogu każdego dnia południowa kobieta zamieniła dedykowaną Brooklynite, dzieli się kreatywnymi poradami zrób to sam, przebijając się w inspirujące domy, a także inteligentne, opłacalne pomysły na metamorfozę. Witryna codziennie przyciąga 40 000 odwiedzających – a także liczba rośnie.

Bonney wprowadziła design*Sponge w 2004 r. Jako metodę zintegrowania jej dwóch pasji: komponowania i projektowania. Właśnie wróciła do Nowego Jorku po ukończeniu studiów sztuki, a także historii sztuki w Wirginii, a także potrzebowała ulgi od niezadowalającego dnia w PR. „Chciałem rozwinąć moje portfolio, a także ustalić mój głos” – mówi.

Jej czas nie mógł być lepszy. Niedługo po uruchomieniu New York Times pojawił się o historii o wschodzącym ruchu blogu. „Mimo że post nie był niezwykle pozytywny, ruch w sieci wzrósł” – mówi. „Pomagał w projektowaniu cementu*w ramach oryginalnych pięciu blogów, a także zapewniło nam określony poziom wiarygodności, za który jestem wdzięczny każdego dnia”.

W miarę wzrostu Bonney w portfolio internetowym również jej praca z publikacjami z listy A, w tym z domem, a także ogrodem, znacznie lepszymi domami, a także ogrodami, a także pięknymi domami. Była również redaktorem naczelnym w bardzo kochanym magazynie ozdobnym Domino przed jego zamknięciem.

Jeśli chodzi o „New York Times”, pojawili się również długa metoda-a także zwracają się do niej jako źródło stylu trendów. Dom i dom: Jakie są twoje ukochane blogi lub strony internetowe?

Grace Bonney: Lubię blogi kulinarne takie jak Mattbites, Orangete, 101 Cookbooks, a także czekolada, a także cukinia. Dla projektowania lubię Oh Joy!, PoppyTalk, rezerwuj po okładce, a także apelują codziennie.

H&H: Gdzie wybierasz inspirację?

GB: Lubię projektantów stażystów, więc spędzam jak najwięcej czasu na targach regionalnych, a także pokazów stażystów.

H&H: Dokładnie jak wyjaśniasz swój styl?

GB: Jestem wyjątkowo na Brooklynie. Lubię mieszać się z nowymi, a także łączyć rzeczy w stylu vintage, a także wzorce. Jest część mnie, która zawsze zaakceptuje klasykę z dodanym złożeniem uprzedzenia.

H&H: Jaki jest twój dom?

GB: To mieszanka mebli w stylu vintage, a także podstaw sklepów takich jak IKEA. Kiedy na to pozwala plan budżetowy, inwestuję w elementy vintage lub antyczne, które mają charakter, jednak będąc młodym, a także żyjąc w planie budżetowym, wskazuje, że robię wiele modernizacji IKEA, a także DIY. Robię wiele rzeczy.

H&H: Jakie są Twoje najlepsze pomysły na ozdobę w budżecie?

GB: Zrób to sam. Tak więc wiele widocznych wzorów domów jest szybko powielanych własnymi rękami, a nieco wolnym czasu, a także niewielką ilością pieniędzy. Poświęciłem całe sekcje mojej witryny, aby pokazać doskonałe ulepszenia domu, które sami zrobili goście. Są żywym dowodem, że w takich czasach nadal możesz modyfikować, a także upiększyć dom bez kosztującej fortuny. Krzesła lub poduszki ponowne. Prawie każdy mogą przeprojektować podstawowe krzesła do jadalni z niezbędnym pistoletem, a także materiałem. Dodając kolory i wzór w mniejszych miejscach, nie będziesz musiał wydawać świetnych ofert pieniędzy, aby poczuć, że zaktualizowałeś pokój. Wykonuj każdy rodzaj malowania, a także wreszcie, opieraj się na sklepach z używanymi rzeczami, eBay, a także doskonale w sklepach z materiałami internetowymi.

H&H: Czyje styl najbardziej podziwiasz?

GB: Dorothy Draper. Jest bożkiem tej południowej dziewczyny. Kiedy byłem mały, poszedłem na letni obóz w Zachodniej Wirginii obok hotelu Greenbrier, który zaprojektowała. Nigdy nie zapamiętam nocy, w której tam spędzamy-kolory, wzory, a także większy niż życie jej stylu pozostawiły silne i trwałe wrażenie.

H&H: W jakim kraju odkrywasz teraz wiele urzekających ideałów?

GB: Wierzę, że Australia i Meksyk tworzą niezwykłych artystów. Raczej różnią się od siebie, jednak podoba mi się metoda współczesni artyści z obu krajów są informowani przez ich rodzime kultury. Pracują z silnymi paletami kolorów, które wydają się dla mnie świeże i interesujące, a także z mile widzianą modyfikacją wszystkich obrazów generowanych komputerowo, które są w moim folderze zgłoszeniowym.

H&H: Co sprawia, że ​​wstajesz z łóżka?

GB: Nadzieja, a także możliwość odkrycia kolejnej doskonałej rzeczy. Naprawdę lubię koncepcję odkrycia kogoś, kto pracował gdzieś po drugiej stronie świata, a także powiązać go z publicznością, która będzie lubiła to, co robi.

H&H: Jakie są twoje rytuały w domu?

GB: Poranna herbata w moim kubku z Brooklynu z [sklep designu] ryby eddy, przesiewanie z moimi sztukami, a także pojemnikami rzemieślniczymi podczas lunchu, próbując znaleźć bitowe guziki lub znaczkiIze na wysyłce na ten dzień. Oprócz zachwyconego tańca, który wynika z znalezienia, a także kodowania, dnia doskonałego materiału na blog.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *