Home & Living

A teraz list do Ikea

najdroższy Ikea,

Kochamy Cię. Naprawdę tak. Ale wczoraj wykorzystałeś ten związek i tym razem po prostu nie mogę ugryźć języka. Tylko dlatego, że „wymagane zgromadzenie” jest jednym z warunków naszego związku, nie oznacza to, że chcemy zebrać każdą rzecz, którą od ciebie otrzymujemy. Wskazuje to na skrzynkę pamięci Kassett.

Jasne, zebranie mebli jest zazwyczaj częścią zabawy w IKEA. Nie tylko otrzymujemy dla naszego domu przyjazny budżet i elegancki przedmiot, ale ma gwarantowane poczucie spełnienia. Ale nie ma dumy z konieczności montażu własnego kartonowego pudełka. Wcale. Czy mogę przypomnieć, że taki przedmiot jest bezpłatny (i w pełni zmontowany!) Z zakupem podstawowych rzeczy, takich jak buty i płatki? Po co więc potrzebować każdego z twoich instrukcji, tuzin śrub i 15 minut mojego życia, których nigdy nie wrócę?
Nasze ulubione filmy

Szybki obrót wokół naszej części wypoczynkowej
Spójrz, jak zaktualizowaliśmy część wypoczynkową na pierwszym piętrze naszego domu.

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 1 sekunda

Następnie
Nauczyciele makijażu
02:50

Na żywo
00:25
02:03
01:01

Nie zrozumcie mnie źle, doceniam przerwę od wszystkiego, co Allen Wrench Action. Ale konieczność wybicia 24 otworów ręcznie było trochę śmieszne. Posunęłeś się nawet do perforowania dziur, ale przestałeś je całkowicie usunąć. Naprawdę? A może był to prezent na korzyść. Dostaję pudełko do przechowywania i bezpłatne konfetti?

Podsumowując, zajęło mi prawie godzinę (i 48 śrub!), Aby zebrać cztery pudełka Kassett, które mieliśmy w ten weekend. To o wiele więcej czasu, niż zajęło mi zebranie regału Edepeit, który je mieszka. Ostatecznie wyglądają dość dobrze. I nie mogę narzekać na cenę 6 USD/pudełko. Ale proszę, obciążyć mnie dodatkową złotówki lub dwa, które wymaga od wysyłki wstępnie zmontowanej pudełka (wiem, że wysyłka rzeczy zaoszczędzi mi pieniądze, ale płaski regał lub łóżko to o wiele więcej oszczędności kosmicznej niż 11,5 ” skrzynka). Błagam Cię. Pomóż mi pomóc mi. I jestem pewien, że miłosne uczucie wróci do idealnego oparcia.

Z poważaniem, John Petersik

PS: Dzięki Bogu szczyt pola był wstępnie zmontowany. To, mój przyjacielu, mógłby naprawdę być przełomem.

Więcej artykułów z młodej miłości domu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *