Uncategorized

Zbudowane dla kominka poza centralnym

Q. Mój kominek jest poza centriem na 13 cali i chciałbym zbudować półki od podłogi do sufitu po obu stronach. Czy będzie to wyglądać dziwnie z powodu asymetrii? Chcemy też odrejestrować stary kominek stiukowy, ale jesteśmy ograniczeni faktem, że same drzwi są do tej pory wstawka. Czy możemy to odnieść, czy musimy zburzyć strukturę?

? Christina Lee

A. Dodanie wbudowanych i pomoże w ukryciu asymetrii ściany kominka. Szafka sprawi, że ściana będzie wyglądać znacznie bardziej ciągłym i możesz oszukać oko taktycznym płaszczem i akcesorium.

Z pewnością powinieneś zacząć od czystej tablicy, w której chodzi o kominek. Istniejące otoczenie stiukowe sprawia, że ​​kominek wydaje się odległy i nieskrępujący. Usuń przestrzeń, w tym płytki, a także drzwi kominka. Pomaluj drzwi satynowym wykończeniem tremclad w kolorze czarnym, aby uzyskać klasyczny wygląd. W zależności od budżetu idealne byłoby kafelki do kominka z łupkiem węglowym lub łatwym marmurem. Tańszą opcją jest wybór porcelanowej lub ceramicznej płytki. Najlepszy byłby taki, który naśladuje kamień, a ciemnoszary kolor doda kontrastu nowym wbudowanym i płaszczowym. Użyj tego samego kamienia lub płytki na podłodze do paleniska. Ponieważ otoczenie wystaje ze ściany, albo kafelka po bokach i zainstaluj łatwy drewniany płaszcz nad otworem, albo pomyśl o dodaniu konwencjonalnego „otoczenia” płaszcza, który zakryje obie strony i górną część otworu kominka. Pomaluj płaszcz i nowe wbudowane, ciepłą białą, jak Cloud White Benjamina Moore’a (OC-130).

Jeśli na to pozwala na to budżet, spróbuj dodać drzwi do swoich wbudowanych, zamiast tylko otwartych półek. Drzwi na dole szafki pozwolą na dodatkowe miejsce do przechowywania. Lustro na szczycie płaszcza odbije światło w pomieszczeniu, a wymiana oświetlenia torów łatwym wyposażeniem wiszącym doda blasku i stylu. Klasyczny ekran czarnego kominka przyniesie kominek jeszcze bardziej na bieżąco, a umieszczenie narzędzi kominkowych po lewej stronie zwiększy większą masę i zainteresowanie większą stroną ściany. Grupuj swój pokaz płaszcza znacznie bardziej w lewej stronie płaszcza, ponownie zwiększając większą stronę, dzięki czemu wszystko wydaje się zrównoważone.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *