Home & Living

Zapytaj projektanta: Ukrywanie bałaganu pokoju rodzinnego

P. Próbuję znaleźć pomysły na meble do mojego pokoju rodzinnego. Potrzebuję czegoś, co pójdzie obok kominka, który ukryje odtwarzacz DVD i pudełko na przewód. Nienawidzę też moich sof, więc wszelkie sugestie dotyczące nowych są mile widziane! I chciałbym zmienić kolor ściany.

– T.B., za pośrednictwem poczty elektronicznej (aby przesłać własne pytanie, zobacz naszą stronę AKT ASK A Designer ™.

A. Twój pokój jest naprawdę dobrze złożony, ale rozumiem potrzebę zmian. Przejście o kilka odcieni lżejszych niż twój obecny kolor ściany natychmiast się odświerzy. Ani antyczne białe (43YY78/053), ani południowy cień (40YY74/056) (oba pokazane powyżej) z kolekcji CIL Realife nie są dużym odejściem od tego, co masz teraz, ale to coś znaczy.

Lubię używać wolnostojących regałów po obu stronach kominka zamiast wbudowanych. Jak pokazuje nasz inspiracja, jest to świetny sposób na wprowadzenie symetrii, ustanowienie kominka jako punkt centralny i oferowanie otwartego przechowywania dostępu do telewizji i sprzętu stereo. Jeśli lubisz zamknięte przechowywanie, czarny lakierowany kredens Kiyoshi (pokazany) z Greentea Design ma podstawowy wygląd inspirowany azjatycką, który pasuje do wielu różnych stylów. Wsuń swój sprzęt w jednym i rozważ uzyskanie pilota Logitech Harmony 900 – umożliwia obsługę wszystkich urządzeń za pomocą jednego pilota i pracuje przez zamknięte drzwi szafki. Zakończ efekt, zawieszając kawałek kolorowej dzieła nad każdą szafką.

Jeśli chodzi o twoje sofy, ukochany mój jest Newman (pokazany) z Barrymore Furniture. Delikatnie nachylone cienkie ramiona i wysokie zwężające się nogi nadają mu piękny profil, który nie zatłoczy przestrzeni. Masz dużo miejsca, więc wybierz dwa tego samego rozmiaru zamiast kombinacji sofy-kochającej. Twój fotelik ma świetne linie i potrzebuje tylko białej bawełnianej kadłuby podobnej do tego na krześle C2450-01 (pokazanym) z Lee Industries, aby przygotować go na wiosnę.

Wreszcie, kilka rzeźbiarskich bukmachiołów (pokazanych) przyniesie do środka trochę na świeżym powietrzu.

Zobacz o wiele więcej, zapytaj reakcje projektantów. Ponadto prześlij własne pytanie, z instrukcjami z naszej strony zapytania projektant ™.

1. Przewodniczący C2450-01, Lee Industries. 2. Dome Topiary, Ballard Designs. 3. Kids Kiyoshi, Greentea Design. 4. Farba, od lewej: Antique White (43YY78/053), Southern Shadow (40YY74/056), CIL w Canadian Tire. 5. Newman Sofa, Barrymore Furniture.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *