Home & Living

Designer Kitchen Area za mniej

Jeśli jesteś podobny do mnie, najprawdopodobniej odkrywasz, że polujesz na motywację do stylu, a także wymyślać świetne oferty cukierków, które reprezentują duże budżety. Szczerze mówiąc, jeszcze gorzej, gdy jesteś w linii pracy takiej jak moja, a także dokładnie rozpoznajesz, ile te marzenie naprawdę kosztują!

Ale lubię wierzyć, że świetny styl nie dotyczy pieniędzy, jednak raczej pomysły. Mimo że wysokiej klasy projektanci mogą mieć dostęp do najlepszych ukończeń, a także urządzeń, to naprawdę innowacyjne opcje sprawiają, że jesień, podobnie jak w przypadku ich pracy. Zależy od mnie – ogromny plan budżetowy nie jest w kosmosie – widzę go codziennie.

Oto godna pożądania strefy kuchennej, do której wszyscy możemy aspirować. Jasne, że jest przez samego budżetu Stevena Gambrela, jednak jakie aspekty sprawiają, że ta przestrzeń jest tak fantastyczna, niezależnie od budżetu? Stwierdziłbym, że w szafkach kojąca kit, płytka pociągowa, która biegnie całą ścianę, a także mieszankę modów, a także rustykalne meble. Poza tym uwielbiam użyteczny, ciepły mosiężny sprzęt, prawda?

Czy możemy uzyskać mniej?

Zacznijmy od tych szafek. Być może jest to mój monitor komputerowy, jednak te szafki Ikea Lidingö mają podobny ciepły/szarowy ton. Prosty, bezsensowny panel utrzymuje rzeczy zarówno tradycyjne, jak i eleganckie. Te szczenięta zaczynają się od 45 USD.

Podczas gdy jesteśmy w IKEA, dlaczego nie zatrzymać się w dziale urządzeń, a także sprawdzić ten zasięg-show? W porządku, to nie jest tanie, jednak zależy od mnie, gdy stwierdzam, że jest to ułamek kosztów bitu Stevena Gambrela powyżej. Ta wersja jest równie atrakcyjna, a także przynosi ciężki styl restauracji do kuchni mieszkalnej, a także bez żadnego tylnego talerza, który umożliwia zabłysku tej przystojnej płytki. Ponadto nie możesz oprzeć na nim swojego stojaka o smaku, za co jestem wdzięczny.

Mówię ci – mosiądz powrócił, a także na chwilę pozostanie. To właśnie dzieje się każdy rodzaj czasu, który widzimy jeden materiał lub szukamy również długiego: wahadła. Te wyciągnięcia przemysłowe pochodzą z niedrogich – a także kanadyjskiej – Lee Valley, a także doskonale spersonalizowałyby te szafki IKEA.

Nasza rustykalna klimat trwa ten podstawowy stół jadalny z West Elm, 599 USD. Ponownie, bez nonsensów = doskonały.

A gdyby to byłam, sparowałbym nowy stół Spankin z tymi starymi krzesłami, które widziałem w zeszłym tygodniu na jednym z moich ukochanych zabytkowych nawierzchni, Arcadia Antiques na Queen Street w Toronto. To było tylko 60 USD za pop!

Ale w barze śniadaniowym jest w porządku. Wymagamy białego w połowie wieku, a także mówimy dzięki Bogu za stołki West Elm w stylu mrówek. Odświeżą szafki z tytuły, a także zrównoważyć zabytkowe krzesła wokół stolika.

Na koniec napełnij swoje szafki białymi potrawami w stylu bistro, a także wymieszaj szare grafitowe szare elementy, takie jak z Crate & Barrel. Szczególnie podoba mi się kilka większych misek do serwowania w tej linii, która wyglądałaby na rozbita z małą rośliną, która jest idealna w misce.

Podobnie jak sadzone naczynia na stole w pokoju motywacyjnym, roślina tropikalna lub stołowy topiary zwiększą życie, a także świeżość, a także dzień.

Co teraz wyprodukować obiad? Westchnienie, nie mogę ci tam pomóc.

Kredyty fotograficzne:
1. Steven Gambrel
2. Ikea, drzwi Lidingö
3. Ikea, Praktfull Pro Gas Range
4. Lee Valley
5. West Elm
6. Michael Penney
7. West Elm
8. skrzynia i beczka
9. Myrtle Topiary

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *