Uncategorized

Recenzja: Elgato Eve Energy przynosi brytyjskie gniazdo Apple HomeKit

w końcu dostępny jest moduł gniazda głównego w Wielkiej Brytanii. Ale czy to jest dobre? Aby się dowiedzieć, podłączamy energię Elgato Eve w zautomatyzowanym domu.

Konfigurowanie wigily jest naprawdę proste, aplikacja iOS używa nawet CAM do odczytu numeru seryjnego i sparowania urządzenia. Wszystko działało bardzo szybko i bezproblemowe.

Ewa jest jednym z najgorszych inteligentnych gniazd domowych dostępnych na zaledwie 72 x 72 x 71 mm. Na górnej krawędzi znajduje się wbudowana dioda LED statusu, która podwaja się jako przełącznik lokalnej kontroli ręcznej.

Gniazdo ma maksymalną ocenę 2,5 kW i chociaż można usłyszeć jego kliknięcie przekaźnika podczas pracy, jest znacznie cichsze niż większość innych modułów urządzeń, których używałem przez lata.

Jedną z największych atrakcji HomeKit jest możliwość użycia głosu z Siri do kontrolowania twoich świateł i urządzenia (ale obecnie nie Amazon Echo lub Google Home).

Działa to dobrze w praktyce i chociaż początkowo możesz czuć się nieco głupi, często jest to o wiele łatwiejsze niż znalezienie idealnej aplikacji, uruchamianie jej, wybieranie idealnej zakładki i ikony itp.

Możesz także uzyskać korzystny wgląd w zużycie mocy wszystkiego podłączonego do przednichu. Wprowadź swój koszt KWH i uzyskaj wartość pieniężną dla energii, którą użyłeś, a także przewidywany roczny koszt w oparciu o to, co mierzy się w ostatnim tygodniu, dzień lub minutę.

Eve wykorzystuje Bluetooth Low Energy, usuwając wszelkie problemy z konfiguracją Wi -Fi lub routera. Wiele poleceń zbliża się natychmiast, inne mogą wziąć drugą lub 2 (najdłuższe czasy obserwowane po około 12 sekundach).

Pomimo korzystania z Bluetooth znaleźliśmy polecenia z dowolnej części naszego domu. Jeśli mieszkasz w rezydencji, być może będziesz musiał spojrzeć na inną technologię.

Ponadto musisz dodać Apple TV, aby działać jako inteligentne centrum, jeśli chcesz kontrolować swoje urządzenia HomeKit, gdy nie jesteś.

Oczywiście będąc kompatybilnym z HomeKit, nie musisz korzystać z aplikacji Elgao, możesz kontrolować wszystko w aplikacji Apple Home, biorąc pod uwagę iOS 10.

Nie jesteśmy pewni, czy Bluetooth jest najlepszym rozwiązaniem dla inteligentnego domu, a powolne tempo rozwoju HomeKit wskazuje, że zajęło to ponad 2 lata, aby uzyskać pierwsze brytyjskie gniazdo.

Ale jeśli jest to system Apple, podjąłeś decyzję o wyborze, wówczas Elgato Eve jest w pełni wyróżnioną jednostką o doskonałym designie, solidnej jakości wykonania i pięknej aplikacji.

Sprzedaż

404 recenzje

Eve Energy UK – inteligentny miernik wtyczki i mocy, włącz i wyłącz podłączone urządzenie, kontrola głosu, brak niezbędnego mostu, Bluetooth Low Energy (Apple HomeKit), biały
Włącz i wyłącz swoje urządzenia za pomocą podstawowego polecenia głosowego lub Siri
Użyj wbudowanych harmonogramów, aby automatycznie przełączać urządzenia
Zobacz, ile mocy używają urządzeń podłączonych

37,05 £

Weź udział w Amazon

Dostępne w Amazon: elgato.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *