Uncategorized

NEWS ANCHOR 2.0 Czyta Twoje kanały RSS News podczas śniadania

Wiadomości Anchor 2.0 to czytnik RSS, który pomaga badaczom internetowym i czytelnikom blogów w nadążaniu za listami czytania podczas posiłków bez zabrudzenia klawisze.

W przeciwieństwie do większości innych przetwarzających wiadomości, Anchor News czyta te wiadomości na głos, nie wymagając ciągłej uwagi na klawiaturze. Użytkownicy mogą tworzyć własne podcasty z subskrypcji kanałów do odtwarzania w dowolnym cyfrowym odtwarzaczu muzyki, idealnie nadaje się do nadrabiania postów na blogu podczas jazdy.

Oprogramowanie do sałatki Basil z przyjemnością ogłasza nadchodzącą dostępność wiadomości Anchor 2.0 dla Mac OS X – nowy sposób konsumpcji blogów i serwisów informacyjnych. Akotwizacja informacyjna to czytnik kanałów RSS/Atom bez użycia rąk, umożliwiający korzystanie z kanałów informacyjnych wraz ze śniadaniem. Pakiety z kotwicami wiadomości NEWS WEWNĘTRZNE TELEWIZJEJ NOWOŚCI ADATANDYJNYCH Z wykorzystaniem technologii tekstu na mowę. Dzięki operacji wolnej od rąk z jednym kliknięciem możesz słuchać kanałów wiadomości podczas posiłków lub wykonywania innych zadań.

Kotwica wiadomości jest szczególnie odpowiednia dla:

Analitycy rynku i obserwatorzy trendów

Badacze internetowi i pisarze internetowi

Prawnicy i inni prawnicy

Funkcje i korzyści z kotwicy informacyjnej:

Źródła dane z kanałów informacyjnych RSS lub ATOM

Generuj kanały informacyjne automatycznie na podstawie wybranych kanałów

Utwórz niestandardowe podcasty na podstawie subskrypcji kanałów

Operacja jednego kliknięcia, bez użycia rąk. Kotwica wiadomości łagodzi cię od konieczności korzystania z myszy lub klawiatury, aby przejść do następnego artykułu na liście czytania

Support Apple zdalny – kontrolowanie odtwarzania za pomocą pilota na podczerwień komputera Mac

Obsługuje kanały chronione hasłem (podstawowe uwierzytelnianie HTTP). Umożliwia to kotwicy wiadomości dostęp do dostępu do subskrypcji (płatnych) kanałów informacyjnych

Gotowe wielordzeniowe i 64-bitowe. Kotwica informacyjna optymalnie wykorzystuje maszyny wieloprocesorowe i działa jako 64-bitowa aplikacja po uruchomieniu pod lampartem śnieżnym z 64-bitowym procesorem

Zalety zakotwiczenia wiadomości nad konkurencją:

Operacja off-line-Kotwica informacyjna buforuje dane dotyczące wiadomości i można ją używać podczas odłączania się od Internetu.

Instant-on i zawsze gotowe-Anchor News może aktualizować swoje dane w tle, nawet jeśli nie działa, dlatego zawsze możesz od razu cieszyć się najnowszymi wiadomościami po uruchomieniu aplikacji.

Zabierz go gdziekolwiek – Anchor News może tworzyć podcasty kanałów informacyjnych, które można odtwarzać w dowolnym cyfrowym odtwarzaczu muzyki (każdy odtwarzacz, który może odtwarzać format MP4/AAC, taki jak iPod).

Usprawnione odtwarzanie – ciesz się najnowszymi wiadomościami tylko jednym kliknięciem.

Dostępność: Kotwica informacyjna będzie dostępna do pobrania w Mac App Store podczas jego uruchomienia, który jest zaplanowany na 6 stycznia 2011 r.

Newsanchormac.com: Nasz zautomatyzowany domowy kanał informacyjny RSS

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *