Home & Living

Edycja akcesoriów domowych: 8 eleganckich sprężyn

starszy redaktor Sally Armstrong dzieli swoje najlepsze typy dekoracji na wiosnę.
Podczas gdy niektórzy mogą zobaczyć wiosenne zakupy przez obiektyw swojej garderoby, postrzegam to jako najlepszą okazję do odświeżenia mojego domu. Uważam, że jest tak pobłażliwe, aby spakować moje ciężkie koce i poplamione solą maty podłogowe na rzecz jasnych i przewiewnych znalezisk, które mają obietnicę cieplejszej pogody. Oto osiem produktów, których teraz pragnę idealnie, każdy ze specjalną zdolnością do wniesienia powietrza świeżego powietrza do twojego domu – nawet jeśli jest to zbyt zamarzające na zewnątrz, aby otworzyć okna.

Twoje wejście powinno mieć dodatkową uwagę na wiosnę, a to nowoczesne podejście do powitalnej matki dostarczy to. Wykonany z Abaca-naturalnego błonnika roślinnego, który jest odporny na zapach i wilgoć-wykorzystuje naturalny hit koloru, który przedstawia widok ptaków w basenie podwórku.

Zdobądź nasze 5 najlepszych pomysłów, aby zorganizować błoto na wiosnę.

Źródło: Umbra Shift

Produkty: nad matami podłogowymi domowymi, 100 USD

Marble Paper zainspirował projekt tej lnianej poduszki, ale kolor i wirujący wzór przypomina mi wodę biegnącą przez strumień – prawie można usłyszeć strumień szaleństwa wody i ćwierkanie ptaków.

Źródło: Rebecca Atwood

Produkty: marmurowy pasek w Lagoon Cushion, 154 USD

Wiosna dotyczy kwiatów. Forma tego uroczego wazonu – wykonana z pięknej portugalskiej ceramiki – jest najlepszym naczyniem do ich wyświetlania.

Źródło: Elte

Produkty: wazon łzawiący w/ uchwyty, 465 USD

Walka wiosenna prysznica w stylu z tym eleganckim uchwytem parasolowym z West Elm. Jego czyste, nowoczesne linie sprawiają, że jest to najlepszy wiosenny akcesorium do Twojego wejścia.

Źródło: West Elm

Produkty: Umbra Parrella, 70 USD

Nie ma to jak zestaw chrupiących, nowych prześcieradeł do odświeżenia sypialni na wiosnę. Uwielbiam kwiatowy wzór o tej porze roku, a ten ręcznie malowany zestaw w Rich Blue trafia wszystkie idealne nuty.

Zobacz marzycielską sypialnię Sally w telewizji H&H.

Źródło: Schoolhouse Electric & Supply Co.

Produkty: zestaw arkuszy Blossom Catalina, 119 do 189 USD

Nic mnie nie podekscytuje spędzanie czasu na zewnątrz niż myśl o magicznych światłach sznurkowych. Te globowe żarówki są przydatne, aby można je było łatwo przymocować do spodu parasola (lub wielu innych miejsc). To taki ładny sposób na rozjaśnienie dowolnego obszaru zewnętrznego.

Źródło: skrzynia i beczka

Produkty: światła sznurkowe LED na globanie patio, 60 USD

Niezależnie od tego, czy jedzisz w domu, czy na Al Fresco, nieregularne niebieskie i białe wzory na tych zdekorowanych herbatach przyniosą świeży, swobodny charakter.

Źródło: Jayson Home

Produkty: Tealights Calais, 8 USD

Uzyskaj przewagę na sprężynowym czyszczeniu dzięki temu niesamowitym drucianym i stalowym organizerowi ściennym. Eleganckie przechowywanie jest koniecznością!

Sprawdź najwyższy przewodnik po wiosennym czyszczeniu.

Źródło: Antropologie

Produkty: żelazny zestaw półek wjazdu, 98 USD

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *