Home & Living

Klevio uruchamia Smart Intercom, który otwiera drzwi telefonem

Klevio to inteligentny intercom, który otwiera drzwi za pomocą telefonu – bez wymiany istniejących zamków, zdolnych do otwierania wielu drzwi i wirtualnych kluczy łatwo udostępnianych różnorodnemu różnorodnym z różnych z różnych z różnych osób Ludzie za pośrednictwem jej aplikacji – obejmujące wszystko, od bycia w domu, aby sprzątać do dostępności, i wpuszczenie gości Airbnb na zdalne zarządzanie wieloma budynkami. Klawisze wirtualne można kontrolować w zależności od czasu i lokalizacji – dzięki czemu sprzątacz może otworzyć drzwi tylko wtedy, gdy przed nimi.

Zamiast zastępować zamek i klawisze, Klevio One łączy się z istniejącym systemem interkomu w domu i jest obsługiwany za pomocą aplikacji na iOS lub Androida. Klevio może być zamontowany w każdym domu bez potrzeby zmiany istniejących zamków. Działa z wieloma drzwiami i nie ma potrzeby modyfikowania wspólnego obszaru budynków mieszkalnych lub mieszkań podczas instalacji, biorąc pod uwagę, że urządzenie znajduje się w mieszkaniu. Aplikacja łączy się z urządzeniem, umożliwiając użytkownikom otwieranie prywatnych i wspólnych drzwi z dowolnego miejsca za pomocą machnięcia i naciśnięcie przycisku.

Pierwszy produkt, Klevio One, to inteligentny domofon, który pozwala otwierać drzwi i udostępniać klucze cyfrowe z dowolnego miejsca, za pomocą telefonu.

Urządzenia są teraz dostępne do zainstalowania w Londynie po udanym pilocie z 1000 użytkowników; Ekspansja do głównych brytyjskich miast jest planowana na koniec tego roku

Klevio może być używane we wszystkim, od domu po sieć jednostek dla firm

Firma zebrała do tej pory 1,2 miliona funtów od słynnych londyńskich aniołów, w tym współzałożycieli OneFinestay i LocalGlobe

Klevio jest uzupełniający się do standardowych klawiszy, a nie zamiennika. Dostarcza użytkownikom nowe opcje zarządzania domami i nieruchomościami bez kompromisu w sprawie bezpieczeństwa. Użytkownicy zachowują swoje istniejące zamki i stare klucze jako kopię zapasową, a użycie Klevio nie jest widoczne dla żadnej osoby poza budynkiem.

Dzięki Klevio użytkownicy mogą również natychmiast udostępniać klucze cyfrowe i cofać, funkcję, która jest pomocna, gdy ktoś potrzebuje dostępu do domu, gdy właściciel nie jest obecny, lub wpuścić gość Airbnb lub wykonawcę.

Greg Marsh, współzałożyciel OneFinestay i wczesny inwestor w Klevio, powiedział: „Zarządzanie wieloma nieruchomościami jest trudne. W OneFinestay udało nam się tysiące domów w centrach miast. A kiedy wiedzieliśmy, ile czasu marnujemy zdobywanie kluczy na naszych gości, zaczęliśmy pracować nad systemem bezkluczykowym, który został udoskonalony jako Klevio One. Klevio oszczędza czas dla mieszkań lub mieszkań, menedżerów nieruchomości i właścicieli domów oraz, jako inteligentne urządzenie domowe, poprawia również bezpieczeństwo. Cieszę się, że coś, co opracowaliśmy w OneFinestay, staje się wiodącym produktem kategorii. a lot more than anything that is a testament to the hard work and know-how of the Klevio team.”

Obecnie Klevio jest dostępny w Londynie, gdzie 1000 użytkowników sprawdzało klucze cyfrowe w udanym 10-miesięcznym pilocie. Firma planuje rozszerzyć zasięg w Wielkiej Brytanii i poza nią.

Okular

Rozmiar (mm): 160 x 160 x 34

Łączność: Bluetooth 5, WiFi B/G/N (2,4 GHz, WPA2)

Moc: 12 V/2A, zasilacz 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,5A

Kompatybilność interkomu: szeroki zakres systemów domowych, w tym systemy 2-wire i 5-wire

cennik

Konsumenci mogą wybierać spośród różnych pakietów, które zawierają dwie różne wersje urządzenia Klevio One (jedna z wyłącznie Wi -Fi, a druga z Wi -Fi i 4G) oraz rodzajów instalacji. Klevio może być zamontowany w domach bez istniejącego systemu domofonu. Klevio One z Wi-Fi kosztuje 249 £ i 299 GBP z WiFi i 4G (wymaga subskrypcji co najmniej 12 miesięcy za 5 GBP). Instalacja jest przeprowadzana przez zatwierdzonego instalatora Klevio i kosztuje 150 £ za dom lub 250 £ za mieszkanie.

Aby uzyskać więcej informacji, udaj się na klevio.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *