Home & Living

Smart House Show 2007-Ocena

Właśnie wróciłem z The Wise House Show (22-25 marca 2007 r.), A w tym trzecim wcieleniu w NEC w Birmingham, publiczność została potraktowana do samego Jak dotąd najlepszy pokaz!

W samym pierwszym dla zautomatyzowanego domu mamy filmy (youtube.com/automatedhome) z serialu, który musi stanowić świetny smak wydarzenia dla tych, którzy nie mogliby tego zrobić, a idealnie pokazać niektóre produkty, które możesz przegapić Nawet jeśli odwiedziłeś.

Pierwszą rzeczą, która uderzyła mnie, gdy poszedłem do Hall 9, były tłumy, a także niewątpliwie każdy wystawca, z którym rozmawiałem, bez wyjątku, zweryfikował niezwykle zdrowy wzrost liczby odwiedzających na ich stoiskach w tym roku. Motywuje to, że stopa procentowa automatyzacji domów rośnie wśród ogółu społeczeństwa. Inną rzeczą, którą zaobserwowałem w ciągu kilku minut, była wysoka jakość samych trybun. W tym roku było ponad 60 wystawców, a także byli najbardziej ekspertami, jakie widziałem. Oto degustator kilku naszych osobistych wydarzeń…

www.schneider-ectric.com

Najwyższym przykładem fantastycznego stanowiska był Schneider Electrical, który po raz pierwszy wprowadził swoją markę Clipsal na pokaz. Stojak na Schneider był zalany gadżetami automatyzacji domów, z wszechobecnych ekranów dotykowych kolorowych, systemu dystrybucji/danych/telewizji telewizji, kamer CCTV, odmianę Ulti Wireless, a także program niezwykle cenionych produktów C- Bus. Wciąż nie wskazuje na zakres MRA (multi-sali audio), chociaż słyszymy, że Wielka Brytania najprawdopodobniej zacznie teraz od odmiany MK2 w najbliższej przyszłości, omijając MK1, które zostały wydane w Australii. Innymi fascynującymi wiadomościami była możliwość dodania odbiornika IR do niektórych innych odmian przełączników C-Bus w przyszłości (odbiornik IR jest obecnie rozwinięty tylko w zakres NEO).

www.t3.com
Stojak magazynu T3 miał tętniące życiem prezentację VIIV Media Center we współpracy z Intelem. Próbował przekazać moc serwera mediów jako centrum rozrywki domowej. Dla faceta (lub kobiety) na ulicy fundamentalna prezentacja taka jak ta, która naprawdę pokazuje, co może zrobić komputer medialny, jest nieoceniona. Osobiście naprawdę chcę być w stanie uzyskać podstawowe przedłużenie Ciche Media Center. Idealnie staram się znaleźć niedrogie pudełko Freeview, bez fanów, które mogę włożyć do każdej sypialni, a także miejsce recepcyjne w naszym domu, a także umożliwić wszystkim przesyłanie własnych nagrań z Vista Media Center Box. Zdecydowanie nie może być daleko? Mamy online w nadziei.

www.h2m8.com

Stojak H2M8 (wcześniej O2M8) pokazywał swój produkt Webbrick w różnych aplikacjach. Ich bit Lego Home był doskonałym punktem centralnym na stojaku, a także zapewnił doskonały wskaźnik wizualny dokładnie to, jak części domu reagowały na wejścia z różnych ekranów dotykowych, przełączników, czujników, a nawet makr kończych z telefonów. Andy pokazał nam także swój nowy interfejs Windows Media Center do Webbrick, umożliwiając osobom aktywację każdego rodzaju zdarzenia internetowego z komfortu sofy.

www.sensibleheat.co.uk

Dave z Practical Warm pokazał nam nowe gadżety z ekranem dotykowym, które niedawno zostały zintegrowane z produktami Honeywell Hometronic Heating Products. Strefa zarządzała ogrzewaniem z wyborami do zarządzania za pośrednictwem sieci i/lub telefonu, oprócz kontrolowania świateł, żaluzji, a także innych pomocników. Możesz na przykład zadzwonić do domu wakacyjnego, a także wprowadzić makro, które przyniesie ciepło, światła, a także wycofać rolety.

www.ivoryegg.co.uk – www.enoceansop.co.uk

Colin, a także Laurence z jaj kości słoniowej pokazali mi interesującą i genialną enoceńską różnorodność modułów. Te bezprzewodowe gadżety nie wymagają żadnego rodzaju zasilania zewnętrznego, sieci lub baterii, ponieważ wytwarzają własną energię elektryczną po naciśnięciu działania przełącznika! Z różnorodnością 30 metrów bez repeatera, ich przyjazny dla retro bezprzewodowy charakter, a także koszt około 100 funtów na obwód (przełącznik i siłownik) te gadżety z pewnością przyniosą duże zainteresowanie. Laurence zweryfikował, że po drodze znajduje się brama PC, która będzie oferowana z interfejsem USB, RS-232 lub RS-485. Inne bramy pozwolą również na interoperacyjność z Ethernet, LON, a także sieciami EIB.

www.intamac.com

Długoletni kumple społeczności UKHA, INTAMAC, sprzedawali swój markowy produkt bezpieczeństwa BT bezpośrednio z stoiska. Jest to prosty w kształcie systemu DIY, który w połączeniu z systemem śledzenia INTAMAC, a także niedrogie kamery internetowe, może wysłać wiadomość MMS do telefonu, łącznie z obrazem, gdy jest wydarzenie alarmowe w twoim domu, a nawet wtedy Alarm jest rozbrojony.

www.cytech-technology.com

Cytech miał świetne oferty nowych dodatków do swojego komfortu inteligentnego panelu bezpieczeństwa domu na wystawie. Nowe przełączniki, które integrują czujniki temperatury, a także zupełnie nową aplikację .NET dlaKontrolowanie komfortu za pomocą Windows Media Center Edition. Teraz możesz na przykład uzbrojenie trybu domu do nocy z ekranu telewizora. Możesz również zarządzać każdym typem komfortowym z interfejsu smartfona/PDA. Leżenie na plaży, a także kontrolowanie domu jest zawsze zwycięską koncepcją. Nigel Harding wkrótce przeprowadzi o wiele więcej sesji szkoleniowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także zabrać świetne oferty sprzętu komfortowego zawarte w kosztach treningu – idealne dla samodzielnych budowniczych, a także majsterkowiczów instalatorzy.

www.brilliantLiving.co.uk

Jak normalnie na wystawie było kilku specjalistów instalacji AV. Coraz wybitna przestrzeń kinowa jest często pierwszą rzeczą, która wprowadza społeczeństwo w ideę automatyzacji domu. Było wiele stojaków z integratorów, a także biznes jak olśniewający życie, które pokazały multimedialne serwer DF opcji. Iain Shaw wykazał, że jest to niezwykle solidny system oparty na komputerze, który może obsługiwać 6 strumieni DVD jednocześnie na poziomie LAN 100 MB. W naszym filmie z jego demo uważaj na wspaniały ekran dotykowy AMX.

www.singlepointnetworks.co.uk
Podczas gdy „przyszły dowód” był najbardziej nadmiernie wykorzystywany na wystawie, w głównym CAT5 nadal wydawał się królem. Niemniej jednak kilka firm pokazało CAT6, a także sznurki CAT7, a także SinglePoint Networks pokazały swój kabel „CAT8”. Z 1,2 GHz przepustowości zobowiązują się do zapewnienia wszystkiego, co możesz kiedykolwiek wymagać nad jednym kablem. Ich specjalny styl płyty czołowej umożliwia podłączenie różnych balunów, takich jak Ethernet, Phone, RF, Element i ScART.

www.invisionuk.com

Wokół stoiska Invisionuk było wiele szumu, zwłaszcza od nowego Universal Salle Harmony 1000. Podobny typ jak Philips TSU9600, 1000 jest jedną z nowych ras „dwuręcznych” pilotów. Możesz zarządzać nawet 15 gadżetami, a także z konfiguracją normalnej harmonii, a także kosztem około 275 funtów, 1000 wydaje się być potencjalnym zwycięzcą.

Podobnie jak w poprzednich latach, bezpłatne seminaria były ogromnym hitem dla publiczności, pakując publiczność nawet sześć razy dziennie, a także obejmując różne przedmioty, od wielopokojowego dźwięku, po okablowanie, a także problemy środowiskowe. Słyszałem wielkie stare „2 CAT5, a także minimum 2 CT100 do każdego pokoju” w jednym z wykładów, a także jest to świetne rekomendacje dla każdego indywidualnego myślenia o nowej opracowaniu lub renowacji.

Zielone problemy były na pierwszym miejscu po raz pierwszy w tym roku. Minimalizowanie „śladu węglowego” naszych domów wydaje się być czymś, na co się przyczepił, co ma sens, ponieważ skuteczna administracja energii domu jest idealnym zastosowaniem do automatyzacji domu. Wyobrażam sobie, że będzie to główny kierowca na rynku w nadchodzących latach.

Do przyszłego roku… Zautomatyzowany dom jest podekscytowany, że jest połączony z Wise House Show. Jeśli zastanawiasz się nad Wise House Technologies, a nawet instalacją AV z wieloma pokojami, nie ma znacznie lepszej lokalizacji do zbadania pracy, a także zadowolenia z działalności eksperckiej, która może dostarczyć urządzenia, a także wydobyć pracę. Czy mogę teraz prosić o przedłużenie mojego centrum medialnego przed pokazem następnych lat?

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *