Uncategorized

Tour the PMH Showhome

Princess Margaret Welcome House Lapstakes Oakville Showhome jest otwarty od nieco ponad tygodnia, a także niezliczeni ludzie. Dream o powierzchni 6500 stóp kwadratowych, stworzony przez Lynda Reeves, a także zespół Home & House, zawiera kasetowe sufity, dębowe podłogi zabarwione hebanem, urocze okiennice, a także ściany panelowe, a także sufity, tworzą .

Rzuć okiem na kilka przestrzeni w showhome, takich jak kuchnia powyżej, a także fantastyczny pokój, poniżej, podczas naszej wycieczki wideo w telewizji internetowej, kierowanej przez Lyndę. Na filmie dzieli się kilkoma motywacjami do domu, oprócz tego, co ludzie stwierdzili o swoich ukochanych pokojach.

Możesz również wyglądać przestrzeni, które nie są opisane w wycieczce wideo w naszej galerii produktów Showhome. Zawiera kilka kluczowych elementów, które zapewniają domowi jego specjalny wygląd, a także informacje o tym, gdzie je zdobyć. Znacznie jeszcze lepiej, a także zobacz showhome osobiście lub wskazanie naszej bezpłatnej prezentacji DIY z redaktorami H&H Michaelem Penneyem, a także Joelem Brayem. (Jeśli pójdziesz do domu, pamiętaj, aby zrobić sobie zdjęcie w swojej ukochanej przestrzeni, a także opublikuj go w naszej galerii okładki w Internecie!)

Co najlepsze, możesz wygrać ten dom! Kup swoje bilety w Internecie, aby wygrać ten fantastyczny showhome, oprócz innych fantastycznych nagród, takich jak domek Muskoka, mieszkania w Toronto, pojazdy z wysokiej klasy, a także więcej! Bilety idą szybko, więc nie przegap możliwości pomocy w zdominowaniu raka w naszym życiu.

Kredyty fotograficzne: 1-2. Jason Stickley

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *