Home & Living

Ezviz to nowy system Smarthome z Wielkiej Brytanii z Hikvision

Hikvision, dobrze znany jako jeden z wiodących na świecie producentów CCTV, zwrócił uwagę na rynek konsumencki dzięki systemowi Ezviz Smart Home.

Ezviz to szereg produktów bezpieczeństwa inteligentnego domu z obietnicą łatwej konfiguracji za pośrednictwem smartfona.

System jest dostępny z samego smartfona i platformy chmurowej Ezvizlife. Dostępne są opcje kamer 720p i 1080p, które obsługują nagrywanie i odtwarzanie z karty SD za pośrednictwem aplikacji.

Po dodaniu sprzętu alarmowego do konfiguracji możesz zintegrować kamery z systemem bezpieczeństwa, który powiadomi Cię o aktywacjach i zapewni odtwarzanie wideo o zdarzeniach.

Cała gama EZVIZ jest kompatybilna z IFTTT i Alexa, co pozwala zasięgowi EZVIZ zintegrować się z innym inteligentnym sprzętem IFTTT Smart Home i współpracować.

Ezviz został już uruchomiony w USA i Włochach i jest teraz dostępny w Wielkiej Brytanii. Zakres składa się

Inteligentne produkty z kamery monitorują – zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych – z wieloma różnymi aparatami obsługującymi różne funkcje.
Inteligentne alarmy intruzowe – z detektorami PIR przyjaznymi dla zwierząt (zwierzęta domowe nie uruchamiają twojego alarmu), inteligentne detektory otwarte/bliskie do drzwi alarmowych i okien, detektor dymu, detektor wycieku wody, syrena wewnętrzna/stroboskop i wszystkie działają z klawisza lub smartfona.

Ezviz powiedział nam, że mają wiele dodatkowych produktów do wydania w 2017 roku, w tym dzwonek do drzwi Wi -Fi, inteligentną wtyczkę, kamerę zasilającą baterię i zamki odcisków palców.

16 recenzji

Zestaw Ezviz Ezalert, Smart Home Starter Zestaw obejmuje: Ezalert Hub, Ezalert Remote, Ezalert Pir i Ezsensor Move Pro, współpracuje z IFTTT (UK Spec)

Zestaw alarmowy Ezviz Home Sense to DIY bezprzewodowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które jest łatwe do zainstalowania, poza rozwiązaniem z pudełka; Bezproblemowo integrując się z kamerami Ezviz Smart Home, aby dodać kolejny poziom bezpieczeństwa do domu lub firmy.
Wspieranie IFTTT, Ezviz Home Sense współpracuje z inteligentnymi urządzeniami domowymi, w tym Amazon Alexa, inteligentnymi zamkami, drzwiami garażowymi, żarówkami, termostatami i wieloma innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi kompatybilnymi z IFTTT.
Powiadom powiadomienia na urządzenia z Androidem i iOS, gdy uruchamiany jest czujnik lub detektor, z ludzkim przewodnikiem głosowym i monitami do konfiguracji systemu.

143,99 £

Kup na Amazon

Z potężną Hikvision za marką jest to z pewnością na to, na co należy mieć oko.

ezviz.co.uk

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *