Uncategorized

Smanos uruchomienie Wi-Fi i GSM Smart Home Alarm Systems

Smanos to zupełnie nowa nazwa w inteligentnym świecie domowym. Firma twierdzi, że szybko rozszerzają swój globalny ślad, z produktami i systemami R&D w Fuzhou i Taipei, tworzonym i zaprojektowanym w Amsterdamie i wyprodukowanym w Shenzhen.

Firma ma interesującą gamę inteligentnych systemów alarmowych dostępnych dla Wielkiej Brytanii i Europy, w tym podwójny sterownik alarmowy W100 WIFI / PSTN wizualizowany powyżej.

System ma panel dotykowy i komunikuje się z detektorami i czujnikami za pomocą zastrzeżonych 868 MHz. Jest kontrolowany za pomocą aplikacji iOS lub Androida, a gdy alarm jest uruchamiany, do sześciu numerów telefonów można zaprogramować do powiadomień awaryjnych za pomocą połączenia lub komunikatu push.

Połączenie PSTN jest podstawową linią obrony. Jeśli alarm zostanie uruchomiony, system jest wybierany na wstępnie zaprogramowane liczby w celu uzyskania właściwej odpowiedzi; Upoważnione liczby mogą również wybrać wymagane zmiany konfiguracji. Połączenie WiFi to kompatybilne IEEE802.11b/g i działa jako kopia zapasowa. Jeśli alarm zostanie uruchomiony, a telefon stacjonarny jest zagrożony, system może nadal wysyłać informacje i zaakceptować polecenia aplikacji smartfona. Podwójne sieci, podwójnie bezpieczeństwo.

Ponadto Smanos to kilka innych produktów opartych na bezpieczeństwie, w tym system alarmowy X300 GSM/SMS…

X300 to modnie zaprojektowany, funkcjonalnie silny, intuicyjnie obsługiwany system alarmowy, który działa z dowolną zwykłą kartą SIM z kredytem. Zdalne sterowanie systemem można wykonać za pomocą wiadomości tekstowych SMS lub poleceń aplikacji smartfona.

Poprosiliśmy Briana Borghardta, dyrektora generalnego Smanos Europe o wskazanie cen detalicznych i pomysł, kiedy będą dostępne w Wielkiej Brytanii. Powiedział nam…

Ceny zestawów wahają się od 79 do 329 euro. Nasz jedyny dystrybutor w Wielkiej Brytanii, Action Electronics, prowadzi ostatnie rozmowy z kilkoma kupcami i sklepami DIY (w tym Maplin i Argos, aby wymienić parę), a linia Smanos będzie gotowa na rynek w Wielkiej Brytanii podczas letnich wakacji , przed sezonem sprzedaży powrotu do szkoły.

Smanos to nowa nazwa, ale z pewnością wydaje się, że ma oko na przyszłość.

www.smanos.com: Więcej inteligentnych postów bezpieczeństwa domów

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą e -maila, prosto do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *