Uncategorized

Wywiad: Sophie Conran

, nie wspominając o srebrnej łyżce, projektantka Sophie Conran urodziła się z tacą do pieczenia w dłoni. Jej tata jest brytyjskim projektantem Sir Terence Conran, twórcą brytyjskich sklepów siedliskowych. Jej mama jest znana, pisarka żywności Caroline Conran, a także jej rodzeństwo rozkosze podobnym rodowacją, licząc artystkę, projektanta i restaurator wśród ich kredytów. Conran oddychała fantastyczne jedzenie, a także całe swoje życie, więc nie jest zaskoczeniem, że po Stints jako projektant i szef kuchni wprowadziła słynną kolekcję zastawy stołowej dla Portmeirion. Proste, stylowe linie jej porcelanowych elementów są esencją świetnego typu, a także funkcji. Jako dziecko Conran zatopiła się między studiem stylu ojca, a także kuchnią matki. Teraz sama mama dwojga małych dzieci stwierdza swoich rodziców: „Te dwa niesamowite filary dały motywację do mojej obecnej mieszanki jedzenia i projektowania”.

House & Home: Wyjaśnij, co lubisz w swoim domu.

Sophie Conran: Tam spędzam wiele preferowanego czasu na pultering z moimi młodymi ludźmi lub odpoczywając z przyjacielem. Jest zarówno wielofunkcyjny, jak i ma różne nastroje w różnych obszarach; Kuchnia jest zabawna, a także jasna (z jasnymi różowymi ścianami), a sypialnia jest spokojna.

H&H: Dokładnie jak wyjaśniłbyś swoje poczucie stylu?

SC: Wierzę, że jestem trochę ekscentryczny. Wierzę w uczynienie środowisk praktycznych, wygodnych, inspirujących i kreatywnych. Lubię grać ze skalą, a także rozumieć, aby dodać nieco humoru.

H&H: Czy jesteś kolekcjonerem czegokolwiek?

SC: Antyczny sprzęt kuchenny. Zawsze grzebałem w sklepach z antykami, a także zacząłem zbierać bity, a także bobów od około 12 lat. Muszę się ograniczyć, ponieważ brakuje mi miejsca.

H&H: Wyjaśnij swój idealny wypad na ucieczkę.

SC: Dla mnie idealne są wakacje domowe na południu Francji. Chodzimy na rynki żywności, jemy, a także gotujemy fantastyczne jedzenie, a także do regionalnych fêtes.

H&H: W jakim mieście odkrywasz w tej chwili inspirujące?

SC: Londyn jest taki żywy. Zawsze coś się dzieje – nowe wystawy, budynki, teatr lub wydarzenia takie jak Frieze [Art Fair]. Ma świetną mieszankę kultur, a także krajobrazów, idealną na każdy nastrój.

H&H: Jaka jest twoja koncepcja idealnej nocy?

SC: Chiński posiłek z świetnymi okazji przyjaciół, młodzieży i rozmów.

H&H: Czyje to osobisty styl, który wielu podziwiasz?

SC: Moja mama. Jest wykwalifikowanym ogrodnikiem, a także pisarzem [jedzenia], a także zawsze jest modna w wyjątkowo eteryczny sposób.

H&H: Czy masz obecną obsesję?

SC: Jestem niesamowicie schludny. Lubię zamówienie; Zapewnia mi dużą przyjemność mieć rzeczy w odpowiednim miejscu.

H&H: Jaki jest najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałeś?

SC: Mój ojciec dostarczył mi udziały w jego firmie. Kupiłem od nich mieszkanie.

H&H: Wymień dwie osoby, które chciałbyś mieć na przyjęciu.

SC: Moje dzieci, Felix i Coco.

H&H: Wyjaśnij, co sprawia, że ​​czujesz się bogaty, zadowolony i szczęśliwy.

SC: Posiłek z rodziną.

H&H: Co sprawia, że ​​wstajesz z łóżka rano?

SC: Mój budzik.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *