Home & Living

Holiday Countdown

Piecz trochę piernika w ten weekend.

Od najlepszych dekoracji choinek i zewnętrznych po rozrywkę wakacyjną, przepisy na pojemnik i pomysły na prezenty, mamy radę potrzebną do tego, aby było to najmłodsze i wiele sezonu bez napięcia! Począwszy od 1 listopada, dodaj tę stronę i nasz przewodnik Christmas & Holiday, a następnie codziennie wracaj do stylu świątecznego i sugestii dotyczących przetrwania od projektantów takich jak Sarah Richardson, Sharon Mimran, Michael Angus, Meredith Heron, Debbie Travis i Colin McAllister oraz Justin Ryan z Colin & Domowy napad Justina i szefowie kuchni, tacy jak Susur Lee, Bonnie Stern i więcej. Plus, uzyskaj pomysły od redaktorów House & Home!

Piątek, 17–19 grudnia – upiecz trochę piernika

Nic nie mówi o wakacjach jak zapachy cynamonu i imbiru. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zrobić stylowe mrożone piernikowe ciasteczka jako prezenty, czy też ambitny i stworzył własnego projektanta Gingerbread House, takiego jak redaktor stylu Michael Penney, który zbudował od zera gingerbread Beauty, pieczenie piernika to zabawny i świąteczny sposób na spędzenie weekendu.

Jeśli szukasz wyraźnego i nieoczekiwanego sposobu owinięcia małych prezentów, dlaczego nie wypróbować pudełka prezentowego piernika? Jest to przyjazny dla środowiska (i nie wspominając o pysznym) sposobie zaskoczenia bliskich w tym sezonie wakacyjnym.

Czwartek, 16 grudnia – Zbierz swoje najlepsze przepisy na przystawkę

Pomiń danie główne podczas świątecznych wieczorów w ciągu najbliższych kilku tygodni. Prowadzenie imprezy świątecznej jest bezbolesne, gdy serwuje szeroką gamę przekąsek z makijażu zamiast pełnego obiadu. „Patrzyłem na siebie na przystawkach mojego męża i nie mam miejsca na danie główne”, mówi projektant Meredith Heron. „Teraz pomijamy danie główne i zachęcamy do wypasu przez cały wieczór. Oznacza to również mniej potraw do prania! ”

Aby utrzymać stabilną dostawę przekąsek płynących przez cały wieczór, redaktor żywności Amy Rosen zaleca utrzymanie przygotowywanej żywności w rozgrzanym piekarniku 200 stopni.

Wybierz swoje preferowane kanapki i h’ors d’oeuvres z naszego świątecznego przewodnika rozrywkowego, w tym pieczonego brie z przekąskimi figowej korony, wyobrażonej powyżej!

Środa, 15 grudnia – Znóż klasyczne klasyczne kondycje kwiatowe świąteczne

Amaryllis, papierowe i miski ozdób to zszywki świąteczne. Jeśli chcesz w tym roku inny wygląd, wypróbuj te inteligentne podejścia do świątecznych klasyków.

Projektantka Sarah Richardson grała konwencją, używając nieoczekiwanych materiałów w jej wiejskim domu, wystąpionym w naszym numerze z listopada 2010 roku. W swojej kuchni ubrała poręczą girlandą bukszpanu oraz wypełnioną wazony i miski tęsknotami i bawełnionymi gałęziami zamiast ozdób i kwiatów. To lżejszy akcent wakacji i może pozostać do wiosny.

Albert Limshue, starszy projektant Powell i Bonnell, zaleca pozostawienie poinseti na rynku. „Nagruj grupę białych storczyków w grubym wieńcu cedrowym, ukrywając garnki w stosach tęsknoty za szyszki lub szklane kulki świąteczne” – mówi. Po wakacjach storczyki można umieścić wokół domu.

Jeśli zdecydujesz się trzymać się klasyki, projektantka Jessica Cotton, dyrektor Jessica Cotton Design, zaleca użycie codziennych wazonów zamiast projektów wakacyjnych, aby uzyskać elegancki wygląd. „Małe wazony mogą być również używane do serwowania warzyw, chleba i czekoladek” – mówi.

Zobacz preferowane wazony Lynda Reeves, a także uzyskaj sugestie, które kształt jest najlepszy dla preferowanych aranżacji kwiatów, w naszym odcinku telewizji online!

Wtorek, 14 grudnia – czyste i polskie zastawy stołowe (nawet jeśli nie pasuje)

To świąteczna tradycja w wielu rodzinach, aby wcisnąć dziesiątki ludzi w przestrzeń, która zazwyczaj zajmuje cztery. W tym roku przyjmij chaos i ustaw uroczy, mieszany stół. W zeszłym roku projektantka Sarah Richardson w zeszłym roku zawierała mieszankę srebrnych sztućców od swojej teściowej, Antique Limogoes Talerze od własnej matki, płyt obiadowych od babci i podkładek wykonanych z irlandzkiego biegacza. „Myślę, że to, co jest niezbędne, nie jest zbytnio przyłapane na doskonale dopasowanym otoczeniu dla 12 osób” – mówi Sarah. „Nie mogę wymyślić niczego wyglądającego na kinsztyczne boo, ponieważ wtedy nie ma odzwierciedlenia historii”.

To powiedziawszy, upewnij się, że to, co masz, jest umyte, wypolerowane i gotowe do wyjścia, abyś nie musiał się tym martwić w dniu uczty. Przejrzyj naszą galerię dekoracji stołowych i uzyskaj pomysły na ustanowienie w tym roku osobistego i ładnego stolika.

Poniedziałek, 13 grudnia – Porzuć winę

Pomiń post-tygodniowy niepokój i poddaj się sezonowym nadmiarowi. W końcu nie ma czegoś takiego jak „za dużo” podczas wakacji.

„Wymiar wakacji, które doceniam, jest cudownym nadmiarem, ponieważ raz świetnie jest mieć zbyt liczne ciasteczka, zbyt dużo ajerkoniastych, za dużo szampana. I za dużo rodziny! ” Mówi Susur Lee, szef kuchni i restaurator. Więc idź dalej; W końcu sezon rozdzielczości rozpoczyna się dopiero w styczniu.

Mając to na uwadze, planujTwoje świąteczne uczty dziś wieczorem przy użyciu naszych 75 wakacyjnych przepisów i pomysłów na menu.

10 do 12 grudnia – Zbuduj idealną listę odtwarzania

Wybór idealnej muzyki jest niezbędny do ustawiania nastroju na imprezie, a impreza wakacyjna nie jest inna. „Muzyka tak bardzo ustanawia scenę, więc dlaczego nie stworzyć świątecznej imprezowej ścieżki dźwiękowej na iTunes, zagraj ją na imprezy, a następnie dać gościom kopię na płycie CD jako pamiątka dnia?” Zapytaj Colina MacAllistera i Justina Ryana z domowego napadu Colina i Justina. „Każdego roku produkujemy alternatywną CD Colina i Justina, a nasi kumple zachwycali ich zbieraniem z roku na rok!”

Dyskretne przenośne stereo, takie jak modne radio iPal z Tivoli Audio, pozwala odtwarzać muzykę z iPoda lub CD odtwarzacza. Po prostu skonfiguruj go na bufecie i pozwól imprezowi zacząć!

Czwartek, 9 grudnia-Zbierz świeże składniki na jedyne w swoim rodzaju koktajle

Jeśli masz skłonność, odejdź od konwencjonalnych duchów i stwórz własne napoje. Dian Brun Gow, A.K.A. Koktajl Deeva mówi: „Chodzi o świeże składniki i infuzje. Używam tych samych składników, które byś w jedzeniu – świeże owoce, prawdziwe soki, warzywa i zioła – tylko mieszam je w koktajlach. ” Aby tworzyć własne infuzje, błotniste zioła, warzywa i owoce z wybranym duchem, a następnie odcedź i podawaj. Dee uwielbia używać wanilii, bazylii lub cynamonu do smaku infuzji duchowych o tej porze roku, więc zaopatrz się w te sklep spożywczy.

Drink czekający na gości, gdy wchodzą do twojego domu, to dobry wakacyjny akcent. „Uwielbiam serwować specjalny napój, taki jak martini lub sangria, kiedy przychodzą goście” – mówi szefowa kuchni Bonnie Stern. Wypróbuj jeden z naszych świątecznych przepisów na koktajle, idealny dodatek do konwencjonalnego ajerktywu i czerwonych win. Dodaj do zakładek nasz świąteczny przewodnik rozrywki, także menu i dekoracji pomysłów na imprezy duże i małe.

Środa, 8 grudnia – Idź monochromatyczny

Projektantka Meredith Heron mówi, że możesz sprawić, by każda przestrzeń wyglądała na wakacje z monochromatycznym schematem. „Wybór jednego koloru i używanie go podczas dekoracji maksymalizuje budżet dekoracyjny i wpływ” – mówi. „Powtórzenie pojedynczego koloru w całym domu sprawi, że będzie wyglądał modnie i zebrany. Zmieniaj teksturę i materiały oraz pomyśl o dekorowaniu przestrzeni, w których ludzie będą spędzać dużo czasu – nie zapomnij o pomieszczeniu proszku! ”

Zainspiruj się naszą białą galerią dekoracyjną wakacyjną i uzyskaj sugestie dotyczące noszenia jednego koloru przez cały dom na święta.

Wtorek, 7 grudnia – Zaopatrz się na uprawy prezenty

„Uwielbiam dawać na żywo prezenty gospodyni, takie jak drzewo cyprysowe lub drzewo rozmarynowe” – mówi projektant Erin Fouasby z Feasby & Bleeks. „Sadzę go w pięknym garnku i zakryję brud w mini-nognach, w dowolnym kolorze motywu, z którym idę w tym roku. W ten sposób, jeśli gospodarz nie jest zielonym kciukiem, może cieszyć się rośliną na wakacje, a następnie używać ozdób we własnym projekcie z roku na rok. ”

Rośliny doniczkowe są również łatwe do utrzymania: „Amaryllis i papierowe są takie osobiste i ekonomiczne prezenty”, mówi projektantka Jessica Cotton, dyrektor Jessica Cotton Design. „Zazwyczaj kupuję sześć lub siedem roślin w Big Box Store i dostaję ekonomiczne, ale ładne ceramiczne lub ocynkowane garnki, aby je włożyć. Trzymaj wstążkę pod ręką i wiązaj łuk przed wyjazdem”.

Uzyskaj znacznie wspaniałe pomysły na dawanie roślin i kwiatów jako prezenty w naszej galerii uzgodnień kwiatowych DIY.

Poniedziałek, 6 grudnia: maksymalnie małe, ale świąteczne przestrzenie

Brak miejsca na drzewo 12 ′? Nadal możesz stworzyć wakacyjny punkt centralny na mniejszą skalę. „Uwielbiam pomysł robienia małego drzewa na stole”, mówi Sally Armstrong, starszy redaktor naczelny. „Nie robię tego – moje dzieci nie pozwalają mi tak małe. Ale może pewnego dnia… ”

Jeśli nie ma miejsca na nawet drzewo tabletu, nie bój się myśleć poza pudełkiem. „Każdego roku chodzę do mojej lokalnej kwiaciarni i dostaję wielką, bukszpan o średnicy 3 ‘”, mówi stylista i projektant Trish Johnston. „Wieszam to w mieszkaniu na lustrzanej ścianie. Ma to znaczący wpływ na bardzo przyjazną dla budżetu cenę. ”

Zobacz Trish Johnston i Cameron MacNeil Pokazują, jak stworzyć ustawiające się programy wieńca dla drzwi wnętrz lub zewnętrznych w naszym odcinku telewizji internetowej, a także naucz się robić dramatyczne bukszpan i tęskni za wieńcem.

3 do 5 grudnia: Stwórz łatwą spódnicę choinki

Jeśli kiczowatwe spódnice drzew pokryte machającym bałwanem nie są Twoją rzeczą, weź wskazówkę od projektanta Jennifer Worts: „Uwielbiam używać Burlap wokół podstawy naszej choinki zamiast konwencjonalnej spódnicy drzew. Kontrast zieleni, lśniących ozdób i białych świateł pod szorstkim wyglądem julę jest fantastyczny! ” Najlepsze jest to, że szycie nie jest wymagane; Po prostu kup wystarczającą ilość jamy, aby owinąć bazę drzew i skończyłeś.

Na początku grudnia to najlepszy czas na wybranie idealnego drzewa; Wybór jest świetny i powinien pozostać świeży do Bożego Narodzenia. Udekoruj swoje drzewo kinkietami i ozdobami lub STOOdniszczone ozdoby, takie jak te w naszej galerii dekoracji świątecznych.

Czwartek, 2 grudnia: Spontaniczne spotkania

„Myślę, że posiadanie baru i konfigurację czasu jest naprawdę cenne na święta”, mówi projektant Trish Johnson. „Jest tak wiele spotkań towarzyskich i wiele zaimprowizowanych. Przy odrobinie planowania zawsze możesz być przygotowany na kroplę. I jest to łatwe – może być tak proste jak taca z likierami i ładnymi okularami ustawionymi na stole konsoli lub kredensie ”. Redaktor żywności Amy Rosen mówi, aby kupić znacznie więcej, niż myślisz, że potrzebujesz: „Nigdy nie możesz mieć zbyt dużej ilości alkoholu”.

Aby założyć własny bar domowy, najpierw ustal menu wakacyjnego drinka. Wybierz kilka klasycznych koktajli, takich jak Martinis i Caesars, kilka duchów, takich jak brandy i szkocka, oraz wybór egzotycznych napojów z naszych świątecznych napojów i przepisów na koktajle. Zaopatrz się w składniki, a gdy firma się wpada, będziesz gotowy na rozrywkę. Ponadto uzyskaj instrukcje dotyczące przekształcenia stołu bocznego IKEA w wózek z baru DIY, jak ten powyżej w naszym grudniowym wydaniu, na trybunach.

Środa, 1 grudnia: Smażyć chrupiące latki

„Coś, co zawsze robię przynajmniej raz w roku w Hanukka, to naleśniki ziemniaczane”, mówi szefowa kuchni Bonnie Stern. „Są takie smaczne”.

Nawet jeśli nie świętujesz Chanuki, Latkes to pyszna uczta. Wypróbuj naszą wersję konwencjonalnych smażonych naleśników ziemniaczanych lub stwórz własny smak, dodając ser i różne zioła. Uderz swoje uroczystości Chanukki jednym z naszych 20 przepisów na sezon. Te pyszne przepisy-niektóre tradycyjne, niektóre nietradycyjne-mogą być podawane podczas Chanuki, obiadu Shabbat, a nawet na przyjęciach na wakacjach. Naucz się metod gotowania starego świata i rozkoszuj się świeżymi składnikami, takimi jak miód, słodkie ziemniaki, wątroba, wołowina, pickerel i jabłka.

Wtorek, 30 listopada: Dodaj Sparkle z metalicznymi akcentami

Odważnie się od modnej mieszanki srebrnego i złota w tym sezonie świątecznym. Projektantka Jessica Cotton zaleca sparowanie srebra i złota, a nie konwencjonalnego srebrnego i białego, aby uzyskać modne stwierdzenie. „To mieszanka zarówno współczesnego, jak i klasycznego i myślę, że wygląda naprawdę niesamowicie i szykownie”. Dla znacznie bardziej zaniżonego podejścia do metalicznego trendu, brąz jest nieoczekiwanym drugim wyborem sezonu. „Jeśli używasz wazonu wypełnionego brązowymi kulkami, może to być dość fantastyczne”, mówi Jessica.

Przejrzyj naszą dekoracje Gold Photo Gallery, aby uzyskać więcej inspiracji, a także sprawdź numer House & Home w grudniu 2010 roku, aby uzyskać więcej metalicznych pomysłów na dekorowanie!

Poniedziałek, 29 listopada: Zrób własne ekskluzywne wakacyjne czekoladki

Usprawnij pieczenie świąteczne, wybierając stylowe smakołyki, które wykonują podwójnie. „Domowa kora czekoladowa to łatwa świąteczna uczta; Jest idealny jako deser, prezent gospodyni i prezent na wynos ”-mówi szefowa kuchni Bonnie Stern. „Moja wersja jest zdrowa – o ile nie jesz wszystkiego! Wykorzystuje 70 procent ciemnej czekolady, migdałów, pomarańczy i imbiru. ”

Nie pomarańczowy wentylator? Wypróbuj naszą korę żurawinową lub miętową lub inne świąteczne smakołyki, w tym ciasteczka, kwadraty i czekoladę, aby leczyć siebie lub gości z imprezami! Ponadto zobacz Michael Penney, aby przekształcić ekonomiczne tace, miski i wstążki w stylowy opakowanie do pieczenia.

26–28 listopada: Stwórz alternatywną choinkę

Wiele osób będzie kupować i przycinać choinkę w ten weekend. Ale jeśli masz małą przestrzeń lub chcesz wypróbować nowy zwrot tradycji, rozważ te pomysły.

„W zeszłym roku kupiliśmy stary projektor slajdów i zrobiliśmy własne slajdy, drukując świąteczne sceny na arkuszach octanu, a następnie wystając je na gołe białe ściany” – mówią Colin Macallister i Justin Ryan z domowego histu Colina i Justina. „Ubrane drzwi z wieńcami, choinkami i ogromnymi żyrandolami były rzutowane, ku zdaniu naszych gości. Będąc praktycznym, dostajesz cały wystrój, nie trzeba cl

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *