Uncategorized

Plex ogłasza link z LG – umieszcza Plex w telewizorach!

Tydzień rozpoczął się od Plex, a kończy również na Plex. Właśnie ogłosili to ogłoszenie

„Plex, aby umożliwić nowej generacji telewizorów Netcast ™ Connected – San Francisco, CA i Berlin, Niemcy (IFA) – 3 września 2010 r. – Dzisiaj, Plex (www.plexapp.com), wiodącej firmy oprogramowania otwartej platformy medialnej Zarządzanie i konsumpcja ogłosiła dostępność najnowszej wersji Plex, pierwszej otwartej platformy multimedialnej (PC, TV i Mobile) zaprojektowanej w celu uproszczenia i ulepszenia sposobu, w jaki ludzie doświadczają osobistych, komercyjnych i strumieniowych źródeł treści w różnych różnych źródłach treści połączone urządzenia. Ponadto Plex ujawnił, że LG Electronics zintegruje technologię platformy Plex z urządzeniami HDTV i urządzeniami Blu-ray z 2011 r., Udostępniając media i aplikacje za pomocą szeregu produktów.

„Po rozważeniu wielu alternatywnych rozwiązań LG Electronics postanowiła wykorzystać technologię platformy Plex Media Server Platforma w ramach produktów rozrywkowych Home Netcast ™ z powodu dostępnych aplikacji i treści oraz łatwości opracowywania nowych usług”, powiedział Hojun NAM, dyrektor LCD TV R&D w LG Electronics. „Możliwości Plex oferują dodatkowe metody wyświetlania ich treści w telewizorach LG nowej generacji, co jest dla nas ekscytujące”.

Dzięki szybko rozwijającej się otwartej platformie, Plex jest pierwszym i tylko kompleksowym rozwiązaniem zarządzania mediami cyfrowymi, które obejmuje zarówno treść osobistą, jak i online. Prosty w użyciu i intuicyjny interfejs użytkownika rozwiązania pozwala konsumentom wyszukiwać, nawigować, konsumować, przechowywać i synchronizować treści cyfrowe z wielu platform i urządzeń. Nie wymaga dodatkowej wiedzy na temat sprzętu lub technologii, upewniając się, że nawet najbardziej początkujący użytkownik z łatwością będzie mógł uzyskać dostęp do swoich ulubionych programów telewizyjnych, filmów, zdjęć i innych – bez względu na to, gdzie są i z jakiego urządzenia chcą uzyskać do niego dostęp.

„Opracowano Plex, aby zapewnić proste rozwiązanie do poruszania się po coraz bardziej złożonym krajobrazie mediów cyfrowych. Ponieważ nasz dostęp do większej różnorodności treści premium stale rośnie i tworzymy więcej własnych treści, jasne jest, że potrzebujemy nowego sposobu, aby cieszyć się i zapewnić spójne wrażenia w rozwijającym się wszechświecie różnych źródeł treści ” – powiedział Cayce Ullman, CEO i współzałożyciel, Plex. „Plex umożliwia LG łatwiejsze oferowanie szerokiej gamy źródeł treści dla konsumentów korzystających z usług Netcast ™”.

Kompatybilność z głównym nurtem urządzeń mobilnych, takich jak iPad, iPod Touch i iPhone Products, a wkrótce ogłoszone produkty na oparte Doświadczenie w urządzeniach i źródłach medialnych. Kompatybilność mobilna Plex umożliwia również użytkownikom dostęp do ich treści z dowolnego miejsca, dzięki czemu konsumpcja treści i zarządzanie płynnym we wszystkich typach urządzeń – ilekroć i gdziekolwiek preferują użytkownicy.

„Ciężko pracowaliśmy, aby zbudować tę zabójczą platformę i mamy do tej pory niesamowitą społeczność, która umożliwiła dostęp do ponad stu źródeł treści online”-zauważył Elan Feingold, CTO i współzałożyciel Plex. „To ekscytujące, że ta treść będzie teraz dostępna w sposób bezproblemowy w telewizorach i odtwarzaczach Blu-ray z 2011 r.

Trwodnicy i właściciele treści mogą opracowywać wtyczki Plex, które będą dostępne dla wszystkich użytkowników Plex na wszystkich urządzeniach. Obecnie istnieje prawie 200 wtyczek dostępnych za pośrednictwem usług Plex, w tym iTunes, Netflix, CNN, Revision3, YouTube i wielu innych. Plex dla OS X można pobrać bezpłatnie, z wersją Windows, która będzie dostępna pod koniec tego roku. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź www.plexapp.com. ”

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *