Home & Living

Były dom Meryl Streep w Nowym Jorku za 28,6 mln USD

Prime New York Real Estate ma cenę… zwłaszcza gdy nieruchomość była kiedyś własnością wspaniałego Meryl Streep. Odejście od Fifth Avenue, dawna kamienica aktorki NYC właśnie trafił na rynek za 28,6 miliona dolarów.

Pięciogodzinna rezydencja zbudowana w 1845 r. Znajduje się na cichej ulicy z wyłożoną drzewami w sercu Gold Coast i obejmuje 12-metrowe sufity, okna do sufitu i sześć kominków. Kliknij, aby zobaczyć w środku prestiżową nieruchomość.

Style w stylu Grecka w stylu odrodzenia to elegancka czerwono cegła piękno szczycona pięcioma sypialniami i siedmioma i pół łazienkami.

Na głównym piętrze łaskawy salon z 12-metrowymi sufitami otrzymuje obfite światło słoneczne z okien od podłogi do sufitu.

Formalna jadalnia otwiera się na taras, który z widokiem na soczysty ogród, co czyni go idealnym miejscem do rozrywki.

Czerwone szafki lakierowane są odważnym wyborem w kuchni.

Kuchnia jest wyposażona w profesjonalnego szefa kuchni, w którym Miele Ovens, dwie zmywarki do naczyń, rozgrzewające szuflady i chłód wina.

Nieformalna jadalnia to wielki stół, który pomieści 10, plus widoki na ogród.

Główna łazienka jest czystym luksusem, z włoskim marmurowym marmurem pokonującym cały pokój.

Efektywna przestrzeń obejmuje żelazną wannę, wolnostojące prysznic i efektowne podwójne próżność.

Ogród na dachu, aby cieszyć się otaczającymi widokami na miasto, sprawia, że ​​ta gorąca nieruchomość jest jeszcze bardziej godna omdlenia.

Nie mielibyśmy nic przeciwko jedzeniu Alfresco pod pergolem otoczonym bujnymi zieleniami – szczególnie, gdyby Meryl Streep zatrzymała się na wizytę.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *