Home & Living

LOXONE NANO DIRE zapewnia swobodę przełącznika do Twojego inteligentnego domu

Technologia redukująca kabel LOXONE okazuje się nieco uderzona właścicielami domów i była jednym z naszych najpopularniejszych artykułów z 2016 roku, kiedy rozpoczęła się w kwietniu.

Teraz Loxone ujawnił nowe drzewo Nano DI, które pasuje do dowolnego tylnego pola i umożliwia integrację dowolnego wybranego przełącznika lub przycisku (kontakt z drzwiami lub oknem itp.) Z loxone inteligentną konfiguracją domu…

Jeśli chodzi o wybór naszych własnych przełączników, które są celowe do użytku w inteligentnym domu loxone za pomocą technologii drzew, jest drzewo dotykowe i dotykowe. Uznajemy jednak, że wszyscy mamy własne indywidualne gusta, dlatego stworzyliśmy produkt, który oznacza, że ​​nasi partnerzy i ich klienci mogą korzystać z przełącznika, który kochają, uwielbiają system automatyzacji domowej.

Nowe Nano Di Tree nie tylko daje swobodę przełączania go na jeszcze więcej wnętrz i smaków, ale także daje partnerom Loxone opcję korzystania z czujników stron trzecich podczas korzystania z naszej topologii drzew.

Oznacza to, że nasi partnerzy mogą zintegrować dowolne przełączniki, przyciski, styki okienne i drzwi oraz inne czujniki do inteligentnego domu loxone, jednocześnie korzystając z technologii drzewa loxone.

Nano di Tree jest jednym z najmniejszych tego rodzaju modułów. Z wymiarami 38,4 x 34,2 x 10,5 mm, Nano Di Tree łatwo pasuje do większości tylnych skrzynek. Ma sześć cyfrowych wejść umożliwiających korzystanie z przełączników stron trzecich, a jednocześnie pracuje na LOXONE Switch Conventional-plus zarówno dla partnerów loxone, jak i właścicieli domów.

Do integracji krótkich przełączników i innych wejść do zamknięcia kontaktu

Pasuje do dowolnego tylnego pola, ponieważ mierzy tylko 38,4 x 34,2 x 10,5 mm

Łatwo pasuje do pudełka na spłukanie

6 Digital Wejścia

Używa technologii drzew loxone

Każde cyfrowe wejście może być używane jako licznik częstotliwości do 500 Hz

CE testowane i certyfikowane

Drzewo Nano DI można kupić w loxone Webshop po 63,00 £ (w tym VAT).

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *