Home & Living

Husqvarna Automower Evaluation CZĘŚĆ 1 – Roboty nadchodzą

na początku tego roku Husqvarna wprowadziła kampanię poszukującą 100 pisarzy blogów, aby przetestować swój zasięg robotów samochodowych.

Teraz, kto nie chce własnego bitu R2D2 biegnący wokół swojego ogrodu, więc z programu, którego użyłem, podobnie jak ostatecznie, miał szczęście, aby uzyskać krótką listę, aby zdobyć jeden z botów.

Husqvarna uprzejmie zaoferował odbiorcom możliwość utrzymania swoich maszyn pod koniec procesu, w zamian za zobowiązanie się do stworzenia serii ocen wideo latem. Jak można się spodziewać, chociaż szukają naszych uczciwych komentarzy, a także poprosili nas o podzielenie się naszym doświadczeniem „otwarcie i szczerze”.

Nasz regionalny salon pojawił się kilka dni temu z maszyną w tym dużym pudełku, które było zaskakująco lekkie. Ta maszyna zasilająca baterię nie jest twoją kosiarką Ojcową.

Nasz regionalny dealer przedstawiający Husqvarna pojawia się, aby zainstalować nasz nowy samochód

Po rozpakowaniu bota pierwszym zadaniem było zaczepienie go tak samo, jak dążenie do sieci, a także pobieranie ładowania. Założyliśmy pokład podstawowy i podłączyliśmy go do zewnętrznego gniazda sieciowego, które zainstalowaliśmy, gdy budowaliśmy zautomatyzowany dom.

Następnie nasz dealer postanowił układać limit kabla wokół naszego ogrodu. Daje to sygnał, który samochód wykrywa, a także pozostaje w środku.

Układanie kabla prowadzącego można wykonać ręcznie, ustawiając go na ziemię w miarę upływu czasu. Jednak bardzo sugerowałbym, abyś zrobił to za pomocą jednej z ich maszyn do układania kablowego. Ta usługa kosztuje około 300 funtów, jest znacznie szybsza, bardziej pływowa, a także (ponieważ kable są zakopane pod ziemią), bezpieczniej, a także nie ma metody dla kosiarki do przypadkowego wycięcia drutu.

Chociaż zajmuje to kilka godzin, jest to jednocześnie zadanie tylko (dzięki urządzeniom ogrodniczym Moore za całą ich trudną pracę, wiedzę, a także porady z naszą konfiguracją).

Reggie zużył około 450 metrów kabla granicznego plus około 200 metrów dla kabla prowadzącego, który wykonuje centralną ścieżkę przez trawnik. Bot wykorzystuje kabel prowadzący do szybkiego nawigacji do ładowarki, a także może również powrócić po kablu granicznym (długą drogę) lub za pomocą sygnału radiowego z ładowarki.

Kabel limitowy musi znaleźć na podwórku, aby przejść wokół wyzwań, aby trzymać kosiarkę z dala od nich, zanim wróci na obwód. Sprytnie w obszarach, w których kabel kończy się, a także tylna obok siebie sygnał zostaje anulowany, a także kosiarka może bezpiecznie przekroczyć (reprezentowaną przez zieloną linię powyżej).

Limit przewodów i przewodów prowadzących są połączone za pomocą bloku zacisku końcowego. Przypuszczalnie system jest w stanie wysłać jakiś cyfrowy sygnał wzdłuż kabli, który umożliwia samochodowi odróżnienie kabla granicznego od przewodu prowadzącego.

Wreszcie kable są zakończone z powrotem na pokładzie ładowania. Kiedy Reggie połączyła wszystko, co mamy przyjazne dla środowiska światło, aby powiedzieć nam, że wszyscy działało poprawnie.

Oto pierwszy z około dziesięciu krótkich filmów, które zobaczysz przez cały sezon koszenia w Husqvarna 430X Automower, zaczynając od jej przybycia, a także konfiguracji w automatycznym domu kilka dni temu …

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

ISE® wymiana 50 m kabel graniczny dla Husqvarna Automower 450x / 450xh

2 recenzje

21,00 £

Kup na Amazon

2

Husqvarna Automower Messerscheibe Trennschreibe 420 430x 440 450 x 520 550

36 recenzji

24,10 £Kup na Amazon

3

Husqvarna FlyMo Automower Zastąpienie roboty ciężkie ostrza 9 paczki 9

6 recenzji

25,00 £

Kup na Amazon

4

Husqvarna Automower Skids, Gleitteller for Yard Mower 420 430x 440 450x

34 recenzje

32,00 £

Kup na Amazon

5

Bateria Automower G2, PowerAxis 18V 3000 mAh NIMH Bateria Wymień dla Husqvarna Automower G2 SH Solar …

72 recenzje

41,99 £

Kup na Amazon

www.automowerchallenge.co.uk: oferowany z Amazon

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie 8 części w tej serii oceny wideo…

Część 1 – nadchodzą roboty

Część 2 – 1. cięcie jest najgłębsze

Część 3 – Idealny czas

Część 4 – Kontrola linków

Część 5 – deszcz lub połysk

Część 6 – skradziono?

Część 7 – pomieszałem

Część 8 – Tesla dla twojego ogrodu

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *