Home & Living

Zobacz elegancki nowy wynajem Malibu Beyoncé i Jay Z

Beyoncé, a także Jay Z niedawno powitał bliźniaki na świecie, a także wygląda na to, że zaktualizują swoje wykopaliska, aby pasowały do ​​ich rosnącej rodziny. Podobno para wynajmuje ten majątek o powierzchni 16 107 stóp kwadratowych za niesamowite 400 000 USD miesięcznie. Siedząc na sześciu oszałamiających akrach wzdłuż wybrzeża Malibu, La Rental Property ContentA jest teraz chwilowym domem dla pięciu domów, podczas gdy szukają znacznie bardziej długoterminowej rezydencji L.A.

Wymieniona na rynku za 54,5 miliona dolarów, nieruchomość mieszkalna lub komercyjna ma 10 sypialni, a także 14 łazienek, ze wszystkimi udogodnieniami, jakie może chcieć gwiazda: duże tarasy z przodu oceanicznego, pełna siłownia, teatr filmowy, dekadencki basen wewnętrzny, gość, gość Dom i sądy tenisowe. Kliknij, aby sprawdzić dom w formie dla królowej Bey.

Uzupełniony po obu stronach bogatą zielenią wzorzyste kamienne podjazd otwiera się tak samo jak dom podstawowy.

Ładne żyrandole są pomalowane dokładnie taką samą antyczną białą, jak detale architektoniczne sufitu, nadając korytarzowi lekkie, przestronne uczucie.

Przestrzeń życiowa jest tak samo relaksująca, jak glam, ozdobiona neutralną kombinacją, która podkreśla bogatą boazerię, a także skomplikowane kominek. Otwiera się na spektakularny taras z widokiem na ocean.

Wspaniała kuchnia dla smakoszy jest sercem domu, a także obejmuje rozległą wyspę z dużą ilością siedzeń.

Słoneczna część wypoczynkowa z oknami do sufitu wykorzystuje rewelacyjny widok na ocean-idealny obszar do usuwania porannej filiżanki kawy.

Goście nie będą chcieli opuszczać obiadu w tej niezwykłej jadalni, z szerokim drewnianym podłogą, miękkim oświetleniem żyrandola, a także wyjątkowo klimatyzowanego sufitu.

Przyjaciele, a także gospodarstwo domowe będą chcieli się zwinąć w relaksującym teatrze filmowym.

Wyrafinowana piwnica to marzenie entuzjastów białego wina, a także wykorzystuje dużo miejsca do domu preferowanych roczników pary.

Według listy wspaniałych detali architektonicznych domu stanowią jego osiągnięcia jako „jedną z najrzadszych właściwości trofeów”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *