Uncategorized

HomeBridge Links Tradycja Gadżety automatyzacji domu do Apple HomeKit

[Aktualizacja – sprawdziłem nasz samouczek HomeBridge, aby uzyskać przewodnik po tym, jak skonfigurować go ze SmartThings, a także Siri]

Ponieważ firmy decydują o tym, że nie wspierają HomeKit Apple, oto most Applapt Appplafic open source, który może doprowadzić twój istniejący mądry dom w XXI wiek.

HomeBridge to lekki serwer NodeJS, który możesz uruchomić w sieci domowej, która emuluje interfejs API iOS HomeKit. Obsługuje wtyczki, które są modułami kontrolowanymi przez społeczność, które oferują fundamentalny most od HomeKit do różnych interfejsów API z trzecimi stronami oferowanymi przez producentów urządzeń „inteligentnych domów”.

Ponieważ Siri obsługuje gadżety dodane do HomeKit, oznacza to, że dzięki HomeBridge możesz poprosić Siri o zarządzanie gadżetami, które w ogóle nie mają żadnego wsparcia dla HomeKit. Na przykład, wykorzystując tylko kilka oferowanych wtyczek, możesz powiedzieć:

Siri, odblokuj drzwi wejściowe.
Siri, otwórz drzwi garażowe.
Siri, włącz ekspres do kawy.
Siri, włącz światła w przestrzeni życiowej.
Siri, wspaniały poranek!

Istnieje już wiele wtyczek HomeBridge do połączenia z systemami takimi jak Philips Hue, Nest, LIFX, FiBaro HC2, Sonos, KNX i Indigo. Po połączeniu możesz zarządzać konfiguracją z Siri lub aplikacją kompatybilną HomeKit…

HomeKit tak naprawdę nie jest aplikacją; Jest to „baza danych” podobna do Healthkit, a także Passkit. Jednak tam, gdzie HealthKit ma aplikację Buddy Health and Wellness, a także Passkit ma Passbook, Apple nie dostarczyło aplikacji do zarządzania bazą danych HomeKit (przynajmniej jeszcze nie). Jednak interfejs API HomeKit jest otwarty dla projektantów, aby skomponować własne aplikacje do dodawania gadżetów do HomeKit.

Na szczęście w App Store jest teraz kilka aplikacji, które mogą obsługiwać urządzenia HomeKit. Najbardziej obszernym, którego użyłem, jest Mytouchhome, który kosztuje 2 USD. Istnieją również niektóre całkowicie bezpłatne aplikacje, które działają dobrze. Wypróbuj Insteon+ lub Lutron lub wiele innych.

Sprawdź poniższy link, aby pobrać HomeBridge lub dołączyć do zespołu.

Dostępne w Amazon

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1
Meross Wise Desk Lamp, WiFi LED Lampa stołowa 10 W Lampa aluminiowa Wsparcie Apple Homekit Alexa Google …
16 recenzji
39,99 £
Kup na Amazon

2
Mądre termostaty, termostat Meross Wi -Fi do ogrzewania elektrycznego, termostat przestrzenny do ogrzewania podłogi, …
11 recenzji
56,99 £
Kup na Amazon

3
LIFX Lightstrip 2 M, Wi-Fi Wise LED Light Pasek, pełne strefy kolorów z technologią polichromu, nie …
146 recenzji
79,52 £
Kup na Amazon

github.com: HomeKit wyjaśnił

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja na 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / zdjęcia z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *