Uncategorized

Odwiedź showhome 2011!

Jeśli nie masz możliwości zobaczenia księżniczki Margaret Showhome w Oakville, Ont. W ten ostatni weekend Święta Dziękczynienia nie jest tak dobrze – showhome jest otwarty codziennie dla publiczności! W przyszłym tygodniu Home & House organizuje jeszcze jedno sobotnie wydarzenie w stylu.

Suzanne Dimma, a także Trish Johnston podzielą się swoimi poradami upiększającymi ponadczasową, a także technikami, na które wpłyną tegoroczna urocza showhome. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz swój dom na wakacje, czy do odsprzedaży, wszystkie wskazówki będą przydatne. Rejestracja na wydarzenie jest zamknięta, jednak nadal możesz zatrzymać się w domu, aby osobiście zobaczyć przestrzenie. (Podzielmy się kilkoma wskazówkami Suzanne, a także wskazówkami Trish na nadchodzącym blogu!) Kilka moich ulubionych obszarów w domu to:

Dobrze wyposażony garaż. Szafki, a także system ścienny Slat z Onwall Solutions wyglądają tak elegancko, a także narzędzia Ryobi byłyby doskonałe do radzenia sobie z projektami wzmacniającymi dom.

Super zorganizowane centrum rzemieślnicze-idealne do scrapbookingu, większe prace DIY (w centrum pokoju znajduje się stół roboczy), owijanie prezentów, a także więcej.

I to komponujące biurko w doskonałym pokoju. Chciałbym napisać list, siedząc na tym krześle.

Aby zobaczyć wszystkie te szczegóły, a także te ukryte przed kamerą, zobacz showhome osobiście! Otwarte od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00, a także południe do 17:00 w weekendy. Plus, zobacz więcej zdjęć w naszej galerii zdjęć.

Zamów bilety teraz, aby wygrać ten showhome, a także pomóc wsparciem badań nad rakiem!

Kredyty fotograficzne: 1 a. Sophie Giraud1 b. Michael Graydon2. Sarah Hartill3, 4. Home & House Październik 2011 Wydanie, fotografia Michaela Graydona

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *