Uncategorized

Bezpieczny dywan z juty, aby rozgrzać naszą białą kuchnię

, nasza kuchnia ewoluuje po naszym 113-dniowym przebudowie (gdzie dorastaliśmy, aby pogardzał na wynos i tęskniliśmy za dniami, w których ponownie mieliśmy zlew kuchenny) . Oczywiście nie możemy wspomnieć o przebudowie bez migania do naszego ohydnego przed strzałem:

A oto nasza całkowicie odnowiona kuchnia zaraz po zainstalowaniu liczników, a nasz zlew został (wreszcie!) Znowu ponownie.

Nasze ulubione filmy

Uwielbialiśmy jaśniejszy i jaśniejszy wygląd, ale dzięki wszystkim dodanym kontrataku było to trochę nagie. Powoli i na pewno przywieźliśmy szklane słoiki, zioła w oknie, gęstą deskę do krojenia drewna i kilka innych akcentów, aby wszystko było bardziej zachęcające i mniej sterylne. Ale największa metamorfozę miała miejsce, gdy zamówiliśmy dywan w paski (34 USD na odprawę!) I złożyliśmy go na podłodze:

W rzeczywistości jest to ten sam dywan ze sklepu firmy, który mamy w naszej trzeciej sypialni (którą w zeszłym roku złapaliśmy 34 fasolę). Umieramy, aby link do tego na ich stronie internetowej, ale obecnie nie jest dostępny- boo! Ale nie martw się, ciągle wraca po kilku tygodniach ukrywania się, więc zakładamy, że jeśli sprawdzisz za około miesiąc, będzie tam- i mam nadzieję, że zostanie to oznaczone do tej wspaniałej ceny 34 USD.

Początkowo myślałem, że dziwnie byłoby mieć dywan w kuchni, ale juta tego dziecka, więc jest praktycznie niepewna. Wydaje się, że wszystko odsuwa się od razu, a my radziliśmy sobie z tym od ponad miesiąca bez żadnych wydarzeń w barwieniu (i jesteśmy dwojgiem ludzi, którzy piją POM z butelki, stojąc na niej). Tak właśnie gotujemy w kuchni. A co z wami? Jakieś niechęć do dywanów kuchennych? Jakieś inne obiekty, których używasz na swoich licznikach lub oknach, aby Twoja kuchnia była ciepła i gościnna? Powiedz.

Więcej postów z młodej miłości domu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *