Uncategorized

Top 10 inteligentnych filmów domowych z CES 2016

Program CES 2016 został wystawiony jako ten o inteligentnym domu. Przy 56 000 stóp kwadratowych powierzchni podłogi przekazanej automatyzacji domowej, podwójnie w poprzednim roku, z pewnością było wiele nowych technologii domowych do obejrzenia. Oto kilka naszych ulubionych z podłogi show.

Netatmo są popularne ze swojej stacji pogodowej Smarthome. Teraz wrócą z „obecnością” swoją kamerą bezpieczeństwa i światłem na zewnątrz.

Nowe centrum SmartThinq LG używa Alljoyn do łączenia się z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi przez Wi-Fi, Bluetooth i Zigbee.

Modułowy „Robot osobisty Segway” to funky mały facet, który ma się pod koniec tego roku w formularzu zestawu rozwoju. Rzucaj się na robotach.

Smart Smart Realot Siedemhugs to kliknięcie z różnicą. Wie, na które urządzenie go wskazujesz i automatycznie przełącza się, aby go kontrolować.

Brink Solar Solar Lock o wartości 300 USD łączy się z Wi -Fi w celu kontroli przez smartfon z systemu iOS lub Android oraz obiecuje zintegrować się z inteligentnymi, gniazdowymi i HomeKit.

Plany Samsunga dotyczące ekosystemu SmartThings obejmują dodanie go do wielu inteligentnych telewizorów z 2016 roku. Aha i lodówka z 3 kamerami, abyś mógł zobaczyć z supermarketu, jeśli potrzebujesz mleka.

Pierścienie Nowa kamera z 199 USD jest rozliczana jako „Światów tylko na zewnątrz bezprzewodowej kamery HD z dwustronnym dźwiękiem”. Cytowany żywotność baterii wynoszącą 12 miesięcy między ładunkami a bezpłatnym zamiennikiem, jeśli skradzione wygląda jak świetne punkty sprzedaży dla tego dodatku do dzwonka do drzwi.

CES 2106 przyniósł powrót lodówki Bonkers, w tym model „Family Hub” Samsung z ekranem dotykowym z napędem 21,5 ″.

Spójrz na elektroniczną blokadę Kwikset drugiej generacji z specjalną funkcją Bluetooth „Touch to Otwarte”. Możesz wysłać „E-Keys” do smartfonów innych użytkowników, aby udzielić im dostępu, a także konfiguracji harmonogramów i odbierać raporty o stanie blokady.

Mashable daje nam szybkie wycofanie się z Whirpool Smart Kitchen of the Future. Gruszki na wierzbie?

Więcej nowych produktów inteligentnych domów

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *